Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék iskolát váltani....

Szeretnék iskolát váltani. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
11.es vagyok egy hírközlési suliba,csak elég brutális amit ott tanítanak és rájöttem,hogy ez nem nekem való.Hova tudnék innen átmenni,vagy lehet-e egyáltalán 3.ba sulit váltani.
2008. okt. 13. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Ha elmúltál 16 éves a kötelező tanulói jogviszony megszűnik, és ott tanulsz ahol akarsz.

Én szakközepes vagyok, 4.-es. Az oszt. társaim f...kalapok, de nem váltok sulit az érettségiig. Talán kibírom ezt a pár hónapot.

Amúgy, ha a tanáraiddal nincs gáz, se az oszt. társaiddal, csak nehéz a tananyag, akkor szerintem csak másik területet (szakot) válassz (ha van nálatok ilyen)

2008. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hello thx a válaszodat!am sajnos nem lehet szakot váltani ez a gondom ,csak azért gondoltam ,hogy nehézség lenne váltani, mert más iskolában esetleg van valami más tantárgy is és abból 2 év ugye kimaradt.
2008. okt. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!