Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általános suliban fel voltam...

Általános suliban fel voltam mentve idegen nyelvből és most szeptembertől szeretnék menni esti érettségire. Kell valamilyen papír arról, hogy ált. Suliban fel voltam mentve vagy elég a bizonyítvány?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 24. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért voltál felmentve? Diszlexia? Ha igen, akkor a nevelési tanácsadós papír kell, ami alapján megkaptad a felmentést és az ált iskolai bizonyítványod, amiben benne van, hogy idegen nyelvből felmentve.
2010. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen diszlexia miatt voltam fel mentve.köszi a választ
2010. máj. 24. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, vidd a papírjaidat is, és a bizonyítványodat is. Lehet, hogy újra igazolnod kell a diszlexiádat.

Azért, ha jót akarsz, tanulj nyelveket iskolán kívül!

2010. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 évente meg kell újítatnod a papírt, szóval azért előtte nézd meg, hogy mikor volt az a vizsgálat, ami alapján megkaptad a papírt. Milyen fokú a diszlexiád? Esélytelen az idegennyelv tanulás? Lehet olyat is, hogy csak érettségizned ne kelljen belőle, de legalább az alaptudásod meglenne.
2010. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az milyen már, hogy három évente meg kell újítani. A diszlexia nem múlik el.
2010. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hol lehet megújítani a papírt?
2010. máj. 25. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!