Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Animátor || Rajzfilm|| képző...

Animátor || Rajzfilm|| képző iskola általános után pestmegyében? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha kijárom az általánost rajzfilmtervező esetleg tetováló vagy rajztanárként szeretnék élni talán még képregény rajzoló de ezek csak álmok. HA valaki tud olyan helyet ahol ezeket képzik azt is írja le ide. Animátor szeretnék lenni vagy ahhoz hasonló és nem tudom hogy kezdjem el építeni ezt a jövőt álatalános iskolában 7.es vagyok szín ötös rajzból és gyűjtőmunka jegyeim is sikeresek az átlagom viszont 3-as. HA valaki tud a fent felsoroltakat képző iskolát pest megye körnéykén kérem linkelje be az oldal címét, vagy írja le az adatait és mien jegyekkel juthatok be, vagy esetleg megjegyzéseket a terveimmel kapcsolatban, mássóval mindennek örülök ami segít jobban megérteni a témát !
2010. máj. 26. 22:34
 1/3 anonim válasza:

figyelj ott a kuugli

tudod a google a te barátod csak keress rá ne legyél lusta

és nem mássó hanem más szó mien MILYEN!!!!

2010. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmm...köszi a helyesírási kijavítást. eléggé kapkodva írtam, és gondolhatod hogy másképpen írok a valóságban mint a számítógép előtt.. itt folyton sietnem kell.


Igen a gyakorikerdeseket jobb barátnak tartom mint a google-t az emberek is konkrétabb válaszokat nyújtanak nekem és jobban örülök ha egy szakbéli ír mintha találtok alapján kidob a google pár szöveget aminek a végén nem sok értelme van.


de nem kritizálást hanem válaszokra számítok. köszi!

2010. máj. 27. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi is várjuk a válaszokat, mert az egyik fiam szintén animátor szeretne lenni.Legalább is most még ebben gondolkozik.

Fogalmunk sincs merre, hol keresgéljünk.

A várpalotai képzőművészetire gondoltunk, mivel nem tudunk jobbat.Mindenképpen Veszprém megyei iskolát keresünk!

Fiam 2 évig járt képzőművészeti alapítványi iskolába.5-ösek voltak a vizsgái.

Előre is köszi a válaszokat!Bocs ha off voltam.

2010. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!