Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik pszichológia iskolát...

Melyik pszichológia iskolát ajánljátok budapesten?

Figyelt kérdés

Az iránt szeretnék érdeklődni,h mégis melyek azok az iskolák ahol érdemes lenne pszichológiát tanulni.

Bevallom őszintén,h soha sem voltam egy jó tanuló, de ez minden vágyam. Szeretnék újra leérettségizni azokból a tantárgyakból amik számitanak. Melyek ezek a tantárgyak?

És mégis mire készüljek fel a sok tanuláson kivül? :)


2010. máj. 30. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
összezavarodtam bár lehet késő van (vagy korán?)bocsi :)Most akkor pszichológiát szeretnél tanulni + újra leérettségizni??
2010. máj. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológiát leginkább egyetemen tudsz tanulni vagy esetleg választasz más olyan szakot célnak ahol van pszichológia.Pszichológiára óriási a pont határ.Máshol hol lehet?Én hallottam olyat is hogy van valami pszichológus asszisztensi tanfolyam de szerintem ezzel semmit nem érsz hacsak nem hobbiként akarod tanulni vagy kedvtelésből.
2010. máj. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ELTE, Pázmány Péter, Károli Gáspár: ezeken az egyetemeken. Felvételi tárgyak kettő ezek közül: biológia, történelem, magyar, idegen nyelvek, főleg angol, legalább az egyik emelt szinten. Addig is olvass pszichológiai tárgyú könyveket, a pszichológia nem biztos, hogy az, amire te gondolsz, nem lelkizés, hanem kemény tudomány.
2010. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!