280 pont alatt be lehet kerülni a Egyetem vagy Főiskolára?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és szeretnék tovább tanulni valamilyen műszaki irányba. Járnak hozzánk egyetemek főiskolák ugye reklámozni magukat és a Gábor Dénes főiskolások azt mondták hozzájuk nem kell a 280 pont az alapképzésre sem, viszont a másik kettő intézménynél a Kaposvári és a Pannon egyetemnél azt mondták 280 alatt csak felsőfokú szakképzés van . Akkor most ez hogy van ?

2018. jan. 20. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet kerülni de nem kapsz diplomát. FSZ képzések vannak. Bár akinek középiskolában nincs minimum 280 pontja ne is akarjon továbbtanulni úgyis kibukik.
2018. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 280 de azt kb még a hülye is összehozza. Na jó persze nem de nem nagy kunszt.
2018. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Metropolitan egyetem.is 280 pont alatt belehet kerulni.
2018. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Jó utolsó de az annyit is ér. Minek költsön milliókat egy semmitérő diplomára?
2018. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Utolso:.semmit ero diploma?

Egy konyvelonek mindegy hol tanul,csak a penzugy szamvitel vegzettseg kell hozza hogy utana kivalthassa,egy konyvelo keres akar havi 500ezret is,tehat nincs az semmittero diploma,esetleg nem nagy vagy nepszeru egyetem.

Tudod miert lehet bekerulni kevesebb pontszammal? Mert akik ezt kitalaltak abban a tudatban vannak hogy nem fog ugysem tanulni,de fizeti a koltsegeket es stb.

De aki bekerul 280 pont alatt, es tanulni jol fog,az igenis meg erdemli a diplomat.

2018. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Metropolitan helleres szakjai egyáltalán nem semmit érőek, általában érettségizett emberek mondják ezt, vagy 10 éve bukdácsoló mérnökök.

Egyébként szerintem már ott megszűnt ez a lehetőség, többsége meg amúgy is kibukott.

2018. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!