Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy átvesznek az ELTE-re, gyógypedagógiára?

Figyelt kérdés

Valaki tud segíteni ezzel kapcsolatban?

Vagy valahol utána lehet nézni, hogy kb. hányan jelentkeznek át és hányat vesznek is át?

Esetleg melyik egyetemről van a legnagyobb esélyem, hogy átvesznek?

(Még gimis vagyok, de gondolom, hogy nem fognak felvenni az ELTE-re)



2018. márc. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
28% az esélyed. Plusz-minusz 3%.
2018. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Gondolom max. más egyetem gyógypedagógiájáról vesznek át.


De miért nem alapból oda jelentkezel? Gondolod, hogy nem lesz elég pontod, vagy mi?

Ilyen statisztikákról, amikről érdeklődsz, pedig nem tudok.

2018. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
A Felvi.hu-n van statisztika, de úgy tudom csak a felvettekről.
2018. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy arra van, de olyanra, amit ő keres, nincs.
2018. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én ismerek olyat akit kaopsvárról átvettek. De nem olyan nehéz bejutni az elte-n gyógypedre.
2018. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Az ELTE BGGYK-ra bejutni nem könnyű, de benn maradni még nehezebb. Ha más egyetem/főiskola gyógyped szakára jelentkezel, és ha fölvettek oda, akkor már rögtön kérheted az átvételed az ELTE-re. Tehát már a felvételi értesítő után is pl. arra hivatkozva, hogy jobb a közlekedés Bp-re, jobban megközelíthető számodra ez az iskola. Nem kell megvárni az 1. év vagy félév végét. Ha nem sikerül, már az 1. félév végén vizsgaidőszakban kérheted az átvételt, de csak akkor vesznek át, ha minden vizsgát teljesítettél. Nem kell lezárt 1 év :) Gyakorlatilag bárkit átvesznek, ha értelmes indokot tud fölhozni a kérvényben.
2018. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!