Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanuló szeretnék lenni....

Magántanuló szeretnék lenni. Mi kell ehhez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a suliban az osztálytársaim pokollá teszik a napjaimat...Régen boldog voltam de amióta idejárok(4éve) folyamatos "terror" alatt érzem magam, az önbizalmam nullán, a jókedvem szintén...Szerintem depressziós is vagyok...Szeretnék magántanuló lenni, ehhez mi kell és hol kell elintézni?

(14 éves vagyok)


2008. okt. 30. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

A szuleidnek kell beszelnie az iskolad igazgatojaval, o megmondja, mit kell csinalni (kitolteni egy papirt), es onnantol kezdve lehetsz magantanulo, felevente/evente pedig vizsgaznod kell az egesz anyagbol.


Biztos, hogy ez a megoldas? Szerintem egy iskolavaltas konnyebb lenne, ugyis 14 eves vagy, jon a gimnazium, tiszta lappal indulhatnal. Nagyon nehez egyedul megtanulni a gimis tananyagot, raadasul szerintem abban a korban vagy, amikor fontos a tarsasagi elet. Nem mondom, hogy maradj a mostani sulidban - megertem hogy rossz -, de sulit valthatnal.

2008. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahova most járok az egy 8osztályos gimnázium...És a kerületben az egyik legjobb! Nagyon nehéz volt bekerülnöm apa többször is bement az igazgatóhoz...Végül felvettek és most apa nagyon boldog hogy a kicsi lánya oda jár ahova akarja de ha elmondanám mi megy a suliban, tuti h bemenne az OFŐhöz ami csak rontana a helyzeten...Mert az OFŐ már próbált tenni valamit, csakhogy a helyzet ettől rosszabb lett...Félek másik suliba menni, félek h megint úgy járok mint itt, azthiszem elvesztettem a bizalmam az iskolákban...=(
2008. okt. 30. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 13 éves vagyok.Sajnos ezt a "terrort" én is megtapasztaltam.Volt több fiu és több lány is az osztályba akik éjjel nappal,ahogy Te fogalmaztál pokollá tették a napjaimat.Szerencsére azóta közülük kirúgtak egy párat.És sajnos emiatt én is depressziós lettem,már 2 éve.

Szerintem is beszélj a szüleiddel és mond el nyugodtan nekik hogy nem érzed jól magad ebbe az osztályba/iskolába.

Biztos nagyon szeretnek és a legjobbat szeretnék Neked ezért biztos találnak valami jó megoldást.

Én is szerettem volna magántanuló lenni de hidd el,hogy tényleg nagyon nehéz egyedül tanulnod.

Beszélj a szüleiddel!Nyugi,nem fognak haragudni Rád:)

2009. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!