Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 8. osztályos....

Most vagyok 8. osztályos. Ebben szeretnék segítséget kérni. Szeretem a matekot, kémiát, még a biológia is elmegy. Szeretem a kreatív dolgokat, jó kézügyességem van. Milyen szakmát és iskolát keressek? Minden választ várok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, ezek szerint inkabb real beallitottsagu vagy. En a helyedben olyan gimit keresnek, ahol inditanak real tagozatot is. A "normal" negyosztalyos gimis osztalyokban (ahol nincs tagozat) sajnos nagyon elhanyagoljak a real targyak oktatasat, ezert az ott tanuloknak sokkal nehezebb kesobb egy jo emelt szintet irni matekbol, bioszbol, kemiabol stb., s igy egyetemre bekerulni is.
2008. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, es termeszetesen a pontos leendo szakmadat raersz gimi kozben is kitalalni. Addig is legalabb megtalaltad az iranyt. Sok sikert!


1. valaszolo

2008. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat de az a baj h nem akarok gimibe menni.
2008. nov. 2. 11:20
 4/4 A kérdező kommentje:
De meg szeretném kérdezni h a Szegyáról mi a vélemeny.Azon belül is a nyomdaipari részről?
2008. nov. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!