Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A nemzeti közszolgálati...

A nemzeti közszolgálati egyetem rendészeti karán a bűnügyi gazdasági nyomozó talajdonképp mit foglal magába?

Figyelt kérdés

Mennyire szükséges jó erőnlét a háttérben dolgozó nyomozói munkák elvégzéséhez, illetve a jelentkezéshez? 18 éves lány vagyok, ebben a tanévben érettsègizem, mostanában kezdett el jobban érdekelni a bűnüldözési téma.

Valaki aki esetleg NKE-n tanul válaszolna néhány kérdésemre?



2018. szept. 1. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az Nke-re kell egy fizikai felveteli nyilvan, szerintem nem veszes egy egeszseges kondiban lévő ember velemenyem szerint konnyen teljesíti , kicsit edzeni kell ra, nem szakadtak meg. Az egyetem utan a fizikai megterheles nem durva, vagy hat olyan munkakorben fogsz dolgozni ahol mondhatom talán, hogy nem is kell kondi.. Nyilvan evente van egy fizikai azt meg kell csinalni.
2018. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!