Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FÖLDES/HERMANN/ZRÍNYI/AVASI....

FÖLDES/HERMANN/ZRÍNYI/AVASI. Ezek közül melyek a legjobb gimnáziumok, és a melyek a legerősebb tagozatai ezeknek az iskoláknak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és ez a 4 iskola a legszimpatikusabb mindközül. Szeretném a véleményeteket arról,hogy melyek az inkább reál és humán gimnáziumok. Legfőképp tapasztalatokat,viszonyításokat,esetleg olyanokat akik 2 iskolába is jártak a fentiek közül. Melyek a legerősebbek egyes szakokon/tagozatokon.(még nem egészen döntöttem el milyen szakra szeretnék menni és először inkább a ti véleményeteket szeretném hallani ezekről) 5.ben,6.ban kitűnő voltam néhány dícsérettel,7.ben 2 négyesem volt irodalomból és töriből. Tehát úgy gondolom sok választási lehetőségem van.

2018. szept. 4. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a földesbe jártam. Emelt kémiára. Én szerettem, főleg reál tárgyakat szerettem meg ott.

Azóta már egyetemen vagyok.

Egyébként bármelyiket választod jól jársz szerintem :)

2018. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
14%

Bármit, csak a Földest NE! Kerüld el messziről, ha oda mész, durván meg fognak szívatni.

A többi gimiből lazán bejutsz az egyetemre.:)

A Hermanban van biológia, matek tagozat, vannak nyelvek is. De fakultációnak majdnem bármit felvehetsz:)

Zrínyi/Avasi sokat vesztettek a hírnevükből.

2018. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondhatok, hogy ha reál irányban akarsz továbbtanulni akkor ne az Avasiba menj.
2018. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%
A lányom a Földesbe jár. Áradozik a suliról. Nem kockaképző -az általános véleményekkel ellentétben. A spec. matek a legerősebb szak ott állítólag.
2018. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak az Avasit elkerülöd
2019. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 az Avasinak mikor volt hírneve :D esetleg arról voltak híresek, hogy minden létező fórumon fikázzák a Földest, mert savanyú a szőlő :D
2019. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Figyi, #6-os, közöm nincs az Avasihoz, viszont a Földesről többet tudok, mint gondolnád.
2019. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7-es: Én nem tudom mi bajod van vele, de én most fogom befejezni az első évem a Földesben és nekem teljesen jó. Van egy pár zizi tanár de nem mondanám közel sem többségnek és aztán meg ilyenek mindenhol vannak :)
2019. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Avasiban végeztem, nem ajánlom senkinek.
2021. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!