Magániskola van Győrben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel eléggé nehezen illeszkedek be a közösségekbe, ilyen típus vagyok, túl komoly. Emiatt nem kedvelnek, folyamatosan csesztetnek, mindegy egyes napom idegeséggel telik el.

Tudnátok-e valami magániskolát, lehetőleg Győrben? Mert ott lakom, de lehet kicsit messzebb is. Olyanra gondoltam, ahol kiadják a tananyagot, és megkell tanulni, milliomosok egyáltalán nem vagyunk, így valami olcsó megoldásra gondolok, biztos van ilyen, nem? És nem kérnék másik iskola utáni keresési ajánlatot, mert szerintem ott is ugyanez lenne :(. Én szívesen elbeszélgetek, de se nem cigizek, se nem bulizgatok, és ezt a szánalmas középiskolába nem tolerálják :S


Kösz.


2008. nov. 6. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, van-e Gyorben magansuli, de ha van is, biztos, hogy nagyon draga. Amire te gondolsz, hogy nem kell bejarni, hanem magadnak tanulgatsz, az a magantanulo.


Magantanulo ugy lehetsz, hogy szuleiddel bemesz az iskolad igazgatojahoz, elmondjatok a problemat, es hogy magantanulo akarsz lenni, ekkor a szuleiddel kitolttetnek egy nyilatkozatot, es kesz.


Otthon kell egyedul megtanulnod minden targybol az anyagot, majd felevente levizsgazni belole.


Nem tudom, megeri-e ez neked, en 3 embert lattam igy tonkremenni, tudnek rola meselni, de ha nem akarsz valtani, akkor sajnos nem hasznal a jo szandek.

2008. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azert nem hiszem hogy mondjuk Gyor legjobb kozepiskolajaban annyira csesztetnenek teged. Oda jo tanulok jarnak, akiknek komoly terveik vannak a tovabb tanulassal kapcsolatban. Miert nem mesz egy erosebb, jobb kozepiskolaba. Azert nem hiszem hogy minden fiatalnak a cigi meg a zulles a meno es mert te jo vagy kineznek.

Valts egy komolyabb sulira, mehetsz Papan a Reformatus Gimnaziumba is (nincs messze Gyortol). Ott biztos hogy nem fognak csesztetni teged, szia!

2008. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!