Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A biológia-kémiával mire megyek?

A biológia-kémiával mire megyek?

Figyelt kérdés
most 7-es vagyok a kedvencem a biosz. és boiszt szeretnék tanulni középsuliban is! de ahová szeretnék menni továbbtanulni ott a biosz mellett a kémiát is tanulni kell! azt még nem tudom mi akarok lenni ha felnövök, de pl Milyen munkához jó a biosz?
2008. nov. 8. 23:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Biológus. Én pl. tengertbiológus szeretnék lenni, oda meg kell is kémia.
2008. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2008. nov. 8. 23:17
 3/8 anonim válasza:
100%
azt hiszem az orvosira is mehetsz, lehetsz orvos:)
2008. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
genetikus, orvos, biosztanár, okologus, mikrobiologus, virologus, de foglalkozatsz akár novénytermesztéssel, kertészkedéssel....Én a gyógyszerészetig jutottam, igaz foleg a kémia miatt, de van ott biologia is boven.
2008. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol kell kémiát tanulni középsuliban:) Biosz melett amúgy nem feltétlen kell kémia, lehet fizika vagy matek is. Egyetemen úgyse úszod me,g hoyg legalább egy alapozó kurzust úgy is megcsinálj mindezekből, utána vizsont szakosdhatsz úgy, hogy pl a kémia ne kelljen annyira, pl ökológusnak (bár oda meg a matek kell).
2008. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2008. nov. 9. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Biológiai-fegyvergyártó.......sokat hoz a konyhára, főleg az USA-ban.....:)
2008. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biológus,állattenyésztő mérnöki,állatorvos,orvos,gyógyszerész,biosztanár,kémiatan-ár most ennyi jut eszembe, de a felsőoktatási tájékoztatóban (2000 Ft) nagyon jól benne van , hogy mihez mi kell.
2009. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!