Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendezvényszervező szeretnék...

Rendezvényszervező szeretnék lenni, ha egyetemen közgazdaságtant tanulnék akkor az jó lenne hozzá a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Már régóta rendezvényszervező/esküvő szervező szeretnék lenni, viszont ezek csak okj-s képzésen tanulhatók, melyik egyetemi szak párosulna hozzájuk a legjobban?

Ami később megérné a tanulmányokba fektetett időt.

Szóval én a közgazdaság/gazdaság szakra gondoltam.

Tapasztaltabbak, vagy jobban hozzáértők tudnának véleményt adni?

Köszönöm!



2019. máj. 3. 12:36
 1/3 A kérdező kommentje:
gazdálkodás*
2019. máj. 3. 12:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Végülis az sosem árt, ha tisztában vagy a gazdasági dolgokkal. De ha rendezvényszervező akarsz lenni, akkor az számít, hogy elvégezd az OKJ-s képzést!

(De ha mellé diplomát is szeretnél lehet közösségszervező vagy akár egy bölcsész szak is.)

2019. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsazsu00 válasza:
53%
Én kozossegszervezonek tanulok. Ha bárki azt mondja, hogy "büfé" szak ne hidd el. Ezzel a diplomával el tudsz helyezkedni akar rendezvényszervezokent, kulturális intézményekben, nagyobb cégéknél is.
2019. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!