Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan esti gimnázium ahol...

Van olyan esti gimnázium ahol 1-2 év alatt lehet leérettségizni? Most 10. -es vagyok, szeretnék átmenni másik suliba ahol a 11. -12. -ik évfolyam össze van vonva! Így már csak egy évem lenne! Vagy ha tudtok oldalt ahol tájékozódni lehet, az is jó!

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz magántanuló is, és akár egyetlen év alatt elvégezheted mind a négy gimnáziumi osztályt. Osztályvizsgákat kell tenned, aztán már érettségizhetsz is.

Amúgy hová sietsz ilyen nagyon?

2008. nov. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,hát szerintem egy év alatt négy évet...kicsit húzós lenne!Azért "sietek" mert már bőven túl vagyok a kamaszkoron(30 leszek)és még fősulira is szeretnék menni!
2008. nov. 13. 08:32
 3/6 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a Zöld Kakas nevű iskolkolában(alternatív suli, vannak idősebbek is) a 11. osztály elvégzése mellett járhatsz szombatonként EGYÉNI TANRENDŰ oktatásra, ahol a 12-es tananyagot sajátíthatod el.Tehát hétköznap rendesen a suli normál részére jársz, szombaton pedig végezheted a 12-et, s ebből küldön vizsgákat kell tenned.
2008. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
-d
2008. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utána nézek a Zöld Kakas-nak!
2008. nov. 16. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én úgy tudom a TIT-nél is van ilyen, bár nem tudom a közeledben van e ilyen.
2009. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!