Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középsulikba pontosan milyen...

Középsulikba pontosan milyen szakokat kell tanúlni ahhoz, hogy későbbiekben a felsőoktatási felvételinél többletpont járjon érte?

Figyelt kérdés
az okj-s szakokat tényleg nem számítják bele vagy hogy avn ez?
2010. júl. 9. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor számít bele, ha "szakmába" vág.
2010. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
középiskolában nem szakok vannak, hanem kötelező tantárgyak!!
2010. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább tagozatok. De szerintem pl. a www.felvi.hu -n ha megkeresel egy szimpatikus egyetemi szakot, akkor kiírja a felvételi követelményeket, és ott le kell, legyen írva, hogy mely OKJ képesítéseket számítják be.
2010. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2010. júl. 9. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
van a felvi könyv elején egy táblázat, felsorolva, hogy melyik szakon melyik okjt számítják be
2010. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
felvi-s könyvem nincs, felvi.hu-n néztem de nem találtam, vlaki tudna segíteni hol nézhetném meg?
2010. júl. 10. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!