Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti posztolnátok képet FB-ra...

Ti posztolnátok képet FB-ra arról, hogy eljegyeztek?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki szokott szinte, de nekem valahogy nem volt kedvem megosztani olyan emberekkel, akik mondjuk csak az évfolyamtársaim voltak vagy na... Értitek. Szűk baráti körnek küldtem csak Messengeren egy képet. Az egyik barátommal egyik nap összefutottam és kérdőre vont, hogy hallotta hogy eljegyeztek de ő nem látott róla Facebookon semmit. És ez elgondolkoztatott, hogy itt tartunk már, hogy ez gáz? Ti hogy vagytok ezzel, megosztottátok vagy sem?
2019. aug. 6. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz! Én majd kiírom, hogy házas vagyok és kész :D Kit érdekel. Inkább az a gáz, aki azt gondolja róla, hogy gáz. Úgy tégy, ahogy Neked jónak tűnik, ahogy kényelmes, és ha Te csak pár embernek küldted el messengeren, akkor az a pár ember fog róla tudni, ennyi. Annak, aki beszólt, meg cska zavarja a csőrét, mert biztos mindent mindig tudni akar.
2019. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. aug. 6. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Semmi köze nincs hozzá. Pofátlan majom.
2019. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok amellett, hogy feltétlen kell. De akkor a jegygyűrűt se hordod, mert olyan is meglátja az utcán, akinek semmi köze hozzá?

A fb-t és a hasonló közösségi oldalakat azért találták ki, hogy életünk nagy fordulóit megosszuk az ismerőseinkkel.

2019. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

4


A jegygyűrűt jobb esetben nem azért viseli az ember, hogy másokkal tudassa, mi a helyzet.

Remélem te a szarásodról is posztolsz.

2019. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, azért is. Hogy tudassa, már "foglalt".
2019. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paradicsom31 válasza:
Annak idején beállítottam a kapcsolati statuszom egyedülállóra, azóta van párom, de a statuszom azóta is az. Engem ez valahogy sosem érdekelt :) csak egy közösségi oldalról beszélünk.
2020. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!