Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mással is úgy van hogy akár 2...

Mással is úgy van hogy akár 2 hétig is fenn lehet MSNen és jó ha 2 ember ráír?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
cön, ha nem írnak rád, írj te másra.
2010. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Bár, azért szerintem van egy "enyhe" túlzás a kérdésedben. : ) Az az igazság, hogy jobb, mintha félpercenként rádírna valaki, és a köszönésnél nem jutnátok tovább. Nem is értem, hogy minek ír valaki, ha nincs mondanivalója, sőt, úgy általában közös témátok sincs. Én éppen emiatt szűkítettem le a partnerlistámat közel száz emberből 15-20-ra, és bár nem beszélek mindegyikükkel napi szinten, ők mégis olyanok, hogy, ha egyszer belemerülünk, akkor 1-2 órát simán "átdumálunk". : ) Meg igazság szerint már csak esténként járok fel, szerintem addig igazán érdekes ez a dolog, amég újdonság, könnyen rá lehet unni. Ha viszont ez ennyire zavar téged, esetleg unatkozol, javaslom, hogy te is töröld le a p*csába azokat, akik csak a "helyet foglalják", és ismerkedj (akár neten) olyan emberekkel, akikkel azonos az érdeklődési körötök, ergo van miről beszélgetnetek (például, rajongói oldalak, ilyesmi). Nekem van két olyan lány, akikkel így ismerkedtem meg (1-2 évvel ezelőtt), és a mai napig többet msn-ezek velük, mint azokkal a barátaimmal, akiket személyesen ismerek. : )
2010. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így van:/
2010. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!