Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy az osztályomb...

Mit tegyek, hogy az osztályomban levő fiúkkal jól kijöjjek?

Figyelt kérdés

6 évfolyamos gimibe járok, most megyek majd 10.be.

A helyzet már javult annyira, hogy néha beszélgetek egy két fiúval az osztiban, de nem nagyon.

Amikor kezdtük a 7.et, akkoriban nem érdekelt a divat, szóval nem voltam valami nagy szám, és még elég kislányosan viselkedtem meg ilyenek.

SZeretnék kijönni velük,mert még 3 évig egy osztiba járunk, azóta nyitottabb is lettem, az öltözködésem is sokkal jobb, humorom van, micsináljak,hogy ez nekik is feltűnjön?

Segítség pls!!!


2010. júl. 13. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen menj oda hozzájuk, és beszélgessetek egy jót!

A fiúk is emberek, nem esznek meg, nem kell félni tőlük!:)

Fogd fel úgy az egészet, mintha lánybarátokkal beszélnél:)

2010. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg a menő lányokkal nem mertem beszélni.:DDD de jófej voltam, nyitott, beszéltem osztályelőtt, megtudtam "nevetetni" őket és zsíííír lett:) HAJRÁ:)
2010. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg netörődj még vele, élvezd a nyári szünetet. Majd ráérsz még ezen gondolkodni.. holiday
2010. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

néha szemezz egyikkel-másikkal.

Küldj apró félreérthetőjeleket. Így biztos beszédtéma leszel náluk és közeledni kezdenek.

2010. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!