Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kolis vagyok Pesten, van egy...

Kolis vagyok Pesten, van egy laptopom, de a szobatársam a megkérdezésem nélkül használja azt, volt úgy hogy egy teljes napig, mikor nem voltam a koliba! Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki h ne szeretném h a tudtom nélkül ne használja?

Figyelt kérdés
önzőség szerintetek h nem szívesen engedem h használja? de hát nem volt egy olcsó mulatság megvenni a laptopot! Ráadásul tudna netezni a koliban!
2008. nov. 17. 12:38
 1/10 anonim válasza:
100%
A laptopnak van egy olyan speciális tulajdonsága, hogy hordozható...Ha nem akarod, hogy használja miért nem viszed magaddal? Vagy kódold le...
2008. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2008. nov. 17. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban, ne add meg a jelszavad, vagy csinálj jelszót ha nincsen. akkor nem tud belépni a gépedre. és vegyél egy rollboy-t ami kulccsal zárható. amúgy elzárás nélkül a legjobb koliban sem hagynám.
2008. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem bunkóság. Ha nem akarod, hogy használja, akkor zárd el, vagy vidd magaddal. Azért nem kellene ennyire irigynek lenni. Lehet, hogy egyszer még neked lesz szükséged az ő segítségére.
2008. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdésedre a válasz,nem nem önzőség.

Az a bunkóság,ha bárkinek bármilyét ilyen módon használok,hogy meg sem kérdezem megengedi-e?

Egyébként szerintem a lap top olyan mint a telefon,személyes,és nem kell egymáséban kotorászni.

Főleg,hogy van gép közös használatra,miért nem azt használja?

2008. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelszavazd le és erős jelszót válassz. Ha nem infós vagy nem ért hozzá nagyon nem fogja feltörni ( én fel tudnám percek alatt de nekem informatikus a szakmám és a Windows biztonsága az harmatgyenge). Egyébként meg ha van zárható szekrény akkor zárd be oda és vidd magaddal a kulcsot. Lehet hozzá venni Kensigton lakatot, amivel oda lehet zárni vmi masszívhoz mint egy biciklit.
2008. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem önzőség!

Az már viszont bunkóság h tudtod nélkül használja.

Aki meg azt írta h irigység, annak üzenem:

Te drága jó lélek, ha pl a telefonod egyik osztálytársad elveszi a tudtod nélkül, akkor nem tudom h jó pofát vágnál e hozzá, ha azt se tudnád hol a telód.


Na, ez meg laptop, kicsit azért drágább, mint a teló... És ha már megvette, had döntse el h ki használhatja még rajta kívül. Pláne ha van net van a koliba.

2008. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem az osztálytársa, hanem a szobatársa használja... Miért ne használhatná? Elkopik a billentyűzet, vagy mi? Amúgy meg minek a kedves kérdezőnek laptop, ha van számítógép a koleszban, meg amúgy se viszi magával? Fel kell vágni valamivel?
2008. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Szerintem is vidd magaddal, vagy vegyél egy külső laptop zárat rá, vagy vedd ki az akut és dugd el a tápot. így tuti nem ér vele semmit :)


Smile

2008. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg uj a laptop, nem volt benne esetleg bioszenzor (ujjlenyomat-ellenorzo)? Ha van, akkor hasznald ki ezt a lehetoseget. Jobb mint a jelszo, csak nehogy levagja valamelyik ejjel az ujjadat erte :)
2008. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!