Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik számos...

Miért nem szeretik számos országban a magyarokat?

Figyelt kérdés
Érveket szeretnék válaszul kapni,nem ellenérveket.
2008. nov. 23. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert a szlávok voltak itt előbb, mi beköltözünk közéjük, és azóta is itt élünk.
2008. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
szerintem azért mert türelmetlen és agressziv nép vagyunk,sokszor figyelem az embereket kereskedő a szakmám, és a legtöbben igy viselkednek, és mindent olcsóbban akarnak, le pacsálnak felrugják egymást tolakodnak, pl egy német türelmesen kivárja a sorát, de erről nem tehetünk a vérünkben van. nem hiában rettegett tőlünk minden nép, a hunok kemények voltak.
2008. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként magyar nép nincsen, csak magyar nyelv. Nagy százalékban szlávok és németek vagyunk itt mindannyian, Magyarország területén.
2008. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Mer irigyek.(erdelyi vagyok)
2008. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Az igaz hogy már nem nagyon vannak magyarok viszont a szlávokat mi telepítettük be ha jól tudom miután lenyomtuk a besenyőket vagy lehet az előtte volt a szlávokat meg mindenféle izét pedig benépesítési célból hoztuk ide de lehet azok szlovákok volta kicsit bizonytalan vagyok vagy mégsem? XD
2008. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg a türelmetlenség is nézőpont és ember kérdése én pl elég türelmes vagyok többnyire persze van amikor elszakad a cérna na annak nem szokott jó vége lenni de az ritka nehéz felhúzni úgy istenigazából Én szeretem a magyarokat (mivel én is az vagyok) nem tudom hogy melyek azok az országok ahol nem szeretnek minket de azok bizonyára nem ismernek minket isten igazából mondjuk én sem szeretek mindenki (már hogy más országok lakóit)
2008. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

B.aszki előző válaszoló, a szlovákok, a lengyelek, a csehek, a szerbek, a horvátok, a szlovének, az oroszok, az ukránok mind szlovén népek! És már jóval a hunok/magyarok "betörése" előtt itt voltak.


De tudom, mi magyarok csak arról tudunk beszélni, hogy "ó, 1000 évig magyar terület volt, követeljük vissza!".

2008. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Nekem doszt akkor azért volt nekem annyira egykutya XD am meg engem nem izgatnak azok a bizonyos területek és az sem nagyon izgat ki volt itt előbb szóval nekem doszt
2008. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt a területi hovatartozásnak köze nincsen a "nem-kedveléshez".Sokat tett a történelem során a nép,hogy utálatot váltson ki több nemzteből is.Egyszer a történelem tanárom azt mondta:"Mi mindig oda álltunk,ahova nem kellett volna,ott nyaltunk s---t,ahol nem kellett volna."S ebben nem kevés igazság van.Ezt a gyengeséget használták ki a történelem folyamán is (lásd:német-megszállás,orosz-invázió / erről privátban az érdeklődőkkel/stb.),az a fajta szabadság,amiről papolnak,egyébként most sem létezik,csak be van burkolva,a liberalizmus álarca mögé van bújtatva,az emberi vágóhíd ugyanúgy jelen van napjainkban is (s ez nem csupán a globalizációnak tudható be),mint ahogy anno zengedezték képmutatóan a vezetőink,hogy az oroszok felszabadítottak bennünket,az pedig el lett tusolva,hogy a sztálini gépezet "tölteléke" lett mintegy 8 ezer ( a legújabb statisztikák szerint)magyar,s lett rabszolgaként elhurcolva a GULAG-ra.Erről nem írnak a történelem könyvek,mintha nem is történt volna meg. Tragikus sorsú nép a magyar,és ezt sajnos zsigereiben hordozza,a keserűséggel együtt.Erről nem tehet!
2008. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tade ***** válasza:
92%
En szlovak allampolgar vagyok, de vilageletmben magyarnak vallottam magam. Viszont van egy dolog, amit nagyon ruhellek, mikor a szlovakok azzal jonnek nekem, hogy Pozsony mindig is szlovak fovaros volt, hiaba nem ertik meg, hogy nem, hogy Csak Mate a legnagyobb szlovak fejedelem volt, es meg sorolhatnam. De konyorgom amikor Pozsonyban voltam es befizettem kulfoldi paromat egy varosnezesre, csak ezt hallotad: Ez a haz az Eszterhazyake volt, ez a Banffyake, Grassalkovich csalade, es meg sorolhatnam a magyar fourakat, akiknek haza meg ma is all POzsonyban. Vagy ott van Slota: Kedvenc beszola a :"Tankkal megyek a magyaroknak!", es az ilyenfjta megnyilvanulasai a magyarok fele, kb 3 dcl palinka elfogyasztasa utan a falat tamasztva valamelyik masodrangu kocsma ajtaja melett, az egyik legnezetebb tevecsatornanak nyilatkozva, hat enyhenszolva is hanyinger es szegyen!! Na es a dunaszerdahelyi magyar drukkerveres? Na hat az volt a hab a tortan. ES ezek utan ne nezzuk mas szemmel a szlovakokat? Jo elismerem vannak rendesebb fajtak. De tudom milyen erzes mikor utalnak mert magyar vagy.
2008. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!