Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kínában van ismerősöd?

Kínában van ismerősöd?

Figyelt kérdés
Nyilván nem így működik a világ és az emberi kapcsolatok,de mégis megpróbálom!Van itt olyan személy akinek vannak kínában ismerősei?Kimennénk egy hétre vagy kevesebbre a barinőmmel,természetes az utat és az ott töltött időért fizetnénk is a lényeg csak az lenne hogy a szállásadónk helyet biztosítson esetleg ha kint vagyunk elmondja mire vigyazzunk vagy miket nezzunk meg.nem turistacsoportokkal akarok barangolni viszont biztonsagosabb lenne és jobban érezném magam ha lenne magyar támogatóm kint arra a pár napra.

#Kína,kultúra,utazás,vendég
2020. jún. 25. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kajak azt várod, hogy valaki majd a kínai ismerőse nyakába akaszt pár tapasztalatlan turistát?
2020. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen azt....de mint írtam is tudom nem így működik a világ viszont én símán megtenném bármennyire is hihetetlen számodra
2020. jún. 25. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Támogató, mi?! Elmennél egy idegen országba úgy, hogy azt se tudod miért mész oda. Majd hátha jön valaki, aki kiválasztja helyetted legalább a várost...

Ilyen életképtelen, "barinős" kislányokat senki nem akar pesztrálni... Nagyon el vagy tévedve!

2020. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
"Helló, kedves külföldi barátom! Van pár ember, akiket soha életemben nem láttam, és fingjuk sincs az országodról. De oda akarnak lenni, legyél már a bébiszitterük!"
2020. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van. Volt kolléganőm volt 5 éven át, és nagyon összebarátkoztunk. Többször volt velem Magyarországon nyaralni, én is voltam náluk nyaralni, Imádnivaló az egész családja. Angliában dolgoztunk együtt. Én maradtam, ő hazament Kínába. Shanghai külterületén Qingpu -ban lakik.
2020. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az első 3 válaszolónak:tipijus magyar mentalitásotok van....nem tudjátok elképzelni hogy vannak meg rendes emberek a földön,mert ti is csak magatokkal foglalkoztok.Látjátok az utolsó hozzászólónak barátja van kint...a barátság meg ugye ismeretlen emberek között alakul ki
2020. jún. 26. 05:49
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nahát. Nincs Kínában barátom, ezért csak magammal foglalkozok. Logikus.

Szólok a bácsiknak, néniknek is itt a szeretetotthonban, hogy engem ne szeressenek, mert az agyhott kislány megmondta, hogy rendes ember nem lehetek.

2020. jún. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem szokásom a barátaim nyakába sózni olyan embert, akit életemben nem is láttam.
2020. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Van de nem vagyunk már olyan jóban, igazából megromlott a viszony köztünk + rég nem láttuk egymást mert ő hazament.
2020. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
9-es vagyok: ráadásul az ország északkeleti részén él, közel az Észak-Koreai határhoz gondolom nem oda szeretnétek menni, szóval részemről nem tudok segíteni de azért sok sikert!!
2020. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!