Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ruhában illik karácsony...

Milyen ruhában illik karácsonyi vacsorára menni a férjem bátyjához és feleségéhez?

Figyelt kérdés
Férjem bátyja és felesége meghivtak magukhoz karácsonyozni.De egy másik ismerős házaspár is lesz még ott. Viszont nem akarok sem alul, sem túlöltözött lenni. Tavaly egy barátunknál voltunk és én ott feszitettem a szoknyámba és a blúzomba, erre a házigazdáék farmerben és pólóban voltak. Viszont megkérdezni meg nem merem. A férjem szerint ki kell öltözni. Mivel csak feket fölsőim vannak, amik alkalmibbak, ehhez fel lehet venni egy világos, krém szinű szoknyát? Vagy, ha nem, akkor mit?
2008. nov. 25. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is: szerintem azt vedd fel, amiben jól érzed magad. Ha "kiöltözöl" és feszengsz egész este, már megette a fene az egészet.

Egyébként vannak olcsó ruházati boltok, ahol kényelmes, divatos, elegáns cuccokat lehet kapni. Felvehetsz egy kényelmes nadrágot (de ne farmert) egy szebb pulóverrel, esetleg tehetsz fel valami szép bizsut, ami illik hozzá.

Én a farmer és a kiöltözés között döntenék.

2008. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bendzso válasza:
70%
szerintem nézd meg a sógornőd stílusát és próbálj hozzá hasononlót venni. persze a te ízlésednek és kényelmednek megfelelően. a pasikat úgysem izgatja ez a kérdés, de a nők... hát tudjuk, h azok örökké figyelgetik a másikat. ha a csaj póló farmeros, akkor te is válogathatsz ebben a kategóriában, ha viszont egy tünci münci, akkor az elegánsabb vonalba indulj. én pl utálom a sógornőmet (meg az egész családot), így tuti, h úgy fogok öltözni, h bosszantsam, h legyen megint miről pletykálniuk :) mivel dagadt is, meg roda is, így tuti, h valami olyat fogok felvenni, amiben ki tudom hangsúlyozni, h hiába két gyerek, mégis vékonyabb és nőiesebb vagyok. persze, h a frizurám és a sminkem is új lesz és nem az amit megszoktak... mivel egy rosszindulatú tyúk, jót nem tehetek,mert akkor is utálnak, ha van rajtam sapka, akkoris, ha nem, viszont tudom, mivel bosszanthatom az egész galerit, így ezt fogom tenni. dehát nekem van már tíz év történelmem a családban, már megtehetem. csak karácsonykor szoktam velük találkozni az utóbbi években (eléggé elrúgták a pöttyöst) és élvezem a sápadó képüket és az egyik belső szövetségesemtől meg a visszajövő pletykákat... ez az én passzióm :)
2008. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én soha sem adtam arra hogy màsok mibe lesznek épp abban a pillanatban.

Én mindig magam kedvére öltözök,bàrhovà megyek.

Most karàcsonykor pl nadràgkosztümben leszek,nagyon elegàns,és egyben nöies is.

Hozzà egy nagyon csini kis cipö,plussz szépen rendbe tett haj,szolid smink.És màr készen is vagyok.

Farmerban én nem lennék,még akkor sem ha a hàzi gazda abban lesz.

Ök abban vannak mert ök otthon vannak,de ti vagytok a vendégek!

Persze nehogy beàllits egy hosszu bàlruhàban:)))))))))))

Mondom,egy kösztüm minig mindenütt elegànsan hat.

Viszont ha hidegnek érzed,vagy nem akarod,akkor egy elegànsabb nadràg,egy divatosabb pulcsival,az se rossz ötlet¨!

2008. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!