Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért elvárás ebben az országb...

Miért elvárás ebben az országban, hogy minden nő szüljön gyereket?

Figyelt kérdés
Akiknek nincs, meg nem is akarnak, azokat megszólják. Én nem akarok gyereket, nem is szeretem őket, ráadásul sosem áldoznám fel a karrierem egy gyerek miatt. Szüljön többet, helyettünk is az, aki máshoz amúgy sem ért.
2020. júl. 27. 11:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem elvárás, hogy mindenki szüljön, te például jobb, ha nem szülsz. A népesség viszont elöregedőben van, ezért fontos, hogy több gyerek szülessen.
2020. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, mindenkit mindenért megszólnak. Ha gyerek van, akkor vagy igazi céltábla, mert mit hogyan csinálsz a gyerekkel, sosem jó valakinek.
2020. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ki várja el?

Aki beszól emiatt, annak szólj be te is, vagy engedd el. Viszont akkor te se becsméreld azt, aki vállal egyet vagy többet. (Itt most a cinikus megjegyzésedre reflektálok, miszerint aki szül, az máshoz nem ért)

Jobb amúgy, ha nem totál diszfunkciós családba születnek gyerekek iq 0 emberek közé, hanem felelősségteljes, dolgozó, valamihez értő szülőkhöz, akik átgondolták és akarják a családalapítást. De ezt senkinek nincs joga megmondani, hogy ki szüljön és ki ne. És ez jól is van így.

2020. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

A gyerekeseket is megszólják,nehogy azt hidd!

" Én nem akarok gyereket, nem is szeretem őket, ráadásul sosem áldoznám fel a karrierem egy gyerek miatt."

mert aztán a gyerek miatt feltétlenül fel kell áldozni a karriert...

Egyébként más szeretne gyereket...

2020. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

A te dolgod.


Nekem van gyerekem, szeretem is a gyerekeim, mások gyerekeit én se szeretem és még karrierem is van.

2020. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Mikor nem volt gyerekem, nem emlékszem olyanra, hogy tértivevényesen felszólítottak volna, hogy szüljek. Ki várja el? Tőlem maximum a párom, de ha én nem akartam volna, akkor ő a párom se lett volna. Nem unjátok még? Mintha mindenki a sz.ros életetekkel foglalkozna, hogy akartok e. A többség tojik rá, maximum a családotok nem, az viszont a ti egyéni problémátok.
2020. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem akartam beszólni senkinek, de rettenetesen zavar, hogy bárki akivel összefutok, mindig ezt kérdezi: "Gyerek van már? Mikor lesz?" Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem lesz? Nekem tényleg olyan a karrierem, hogy annak vége lenne egy gyerekkel, meg egyébként is, én nem vagyok az a gyereknevelő típus.
2020. júl. 27. 11:29
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szüljön többet, helyettünk is az, aki máshoz amúgy sem ért."

Pedig ez egy beszólás.

2020. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%

Az a baj, hogy az ilyenek többsége 45 felett meg elkezd kapkodni fűhöz-fához, hogy mégis kell... na abba tényleg belerokkan mindenki.

Mindennek megvan a maga ideje.

2020. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
El kellene felejteni már, hogy ez a "szüljön minden nő" pusztán kereszténynemzeti-mélymagyar fideszes ideologizálás. Ez kőkemény gazdasági szükséglet, hogy az elöregedési folyamat megálljon, és legyen nyugdíj 10-20 év múlva is.
2020. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!