Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ölték meg Horák Nórát?

Hogyan ölték meg Horák Nórát?

Figyelt kérdés

a haläl utäni napon olvastam neten hogy a szegeny fiatal länyt megölték Kiskunfélegyhäzän!

tud erröl valaki valamit?kérem irjon!!!külföldön lakom,magyar tv nincs,ezert nem tudom a hireket de biztos bemondtäk!:(


2008. nov. 26. 14:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
megfojtották
2008. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Nejlonzacskoval megfojtottak, megeroszakoltak. Borzalmas.
2008. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a sajnos szomoru välaszokat!!!!:(

istenem,én nagyon sajnälom szegeny länyt!:(!!

és sajnos annyi de annyi ilyen este történik az orszägban hogy hihetetlen!kinek van szive-lelke kioltani akärkinek az életét?????'1 pär mp alatt kioltani valakinek az életét????istenem..mikor kaptäk el a rohadt szemét gyilkosokat???fiatalok?vagy lehet valamit tudni roluk?????kéRem aki tud valamit méG akärmikor,irja meg ide nekem,én borzalmasan sajnälom szegeny länyt!és sajnàlom hogy nem tudok elmenni a temetésére,hiäba nem ismertem,de elmennék!!külföldön lakom,és igy nem tudok elmenni:(.de kérlek( a telefonszämos välaszado,kéRlek szépen!!!!helyettem is vegyél egy szäl virägot,vagy gyujts meg egy mécsest és mond hogy én küldöm:(!!

2008. nov. 26. 20:38
 4/25 anonim válasza:
74%
Én úgy hallottam hogy kisebbségiek, persze tudjátok melyikek:)!... de csak hallottam, nem tudom se cáfolni se alátámasztani... bár gondolhatjátok hogy ha kiderülne hogy tényleg romák voltak... akkor megint felfújná a cigány képviselőcsaj, mint a multkor, hogy molotov koktéllal felgyújtották a fehérek a romákat, és egyből rázta a száját, hogy a magyarok romagyűlölő rasszisták és hogy a sajnálatos módon megölt romák "tiszták" voltak... jó emberek, nem ártottak senkinek (tényleg sajnálom őket, de nem így kellene egyből)... jah, később kiderült hogy egy másik romának tartoztak, és bosszúhadjárat volt... Ennyit a médiáról...
2008. nov. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Kisebbségiek voltak, ezt biztos forrásból tudom, ha jól emlékszem 6 tücsök, már elkapták őket. Ahogy elnézem megint csak a kuruc.info nevezi nevén a gyereket máshol nem láttam, h megírták a származásukat is. Pedig 100%-ban biztos.
2008. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
NEM cigányok voltak!! 1000%
2008. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom honnan veszi a válaszoló, h nem cigók voltak én 1000%-ra biztosan állíthatom ,h igen, volt évfolyamtársam lacházi, és bitzony ő mesélte a dolgot sőt rajta kívül még többen. Név szerint is megnevezte az elkövetőket, sőt elmondta, h ezzel a Sztojka családdal már évek óta vannak problémák, gyakorlatilag 100%-uk bűnöző.
2008. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
69%

Üdv. Ki állította azt, hogy nem a romák voltak? Itt lakom Kiskunlacházán és sajna abban az utcában ahol ezek. Most egyiket sem látni, mert mind elköltözött, valahova Dunaújváros környékére. Kérdezem, ha nem ők voltak, akkor miért tüntek el ilyen hamar? Ezeknek nem ez az első ilyen esetük. Csak sajna ez egy fiatal lány halálával végződött.


Részvétem a családnak


Sonny voltam

2008. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Korábban több válasz volt fent ehez a kérdéshez.Miért törölték őket.Részvétem a családnak és nem tudom hogy hogyan lehet feldolgozni egy ekkora traumát.
2008. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Olvasmányok:

[link]

[link]

[link]


Az oldalról biztosan megvan mindenki véleménye pro és kontra, de ne így nézzétek, mert ezek a cikkek maximálisan korrektek, az meg, h nevén nevezik benne a gyereket és leírják a gyilkosok származását az nem a cikk hibája. Hiszen ha egyszer azok amik, és ezen csak a hypo tudna segíteni. Tessék inkább elolvasni őket és elgondolkodni rajtuk.

2008. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!