Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a puszta...

Mit tennétek ha a puszta létetek veszélyeztetné az emberiség jövőjét?

Figyelt kérdés
Mit tennétek abban az esetben, ha életben maradtok az emberiség fennmaradása veszélybe kerülne? Képesek lennétek az öngyilkosságra, hogy így az emberiség fennmaradjon?
2010. aug. 4. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, de talán megkérnék valakit, hogy öljön meg. De ilyen nem fog előfordulni úgysem. :D
2010. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lennék öngyilkos. Az egyetlen amim van az az életem. Ha lenne akit sajnálnék megtenném, de ennek hiányában lelkiismeret furdalás nélkül élnék tovább.
2010. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennék. Élvezném az életet.:P
2010. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, az emberiség léte veszélyezteti az én jövőmet. Ha fordulna a kocka, ugyanolyan sztoikusan szemlélném, mint most. Heves érzelmeket nem váltana ki belőlem, ezáltal az öngyilkosság se fordulna meg a fejemben. Attól mondjuk tartanék, hogy mások megtudják, és végeznek velem, tehát jól felszerelkeznék valami fegyverarzenállal, addig is, míg az emberi faj létezik.
2010. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy szép, borvirágos estén valakivel beadatnék magamnak valami gyorsan ható szert.
2010. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor egészítsük ki annyival a dolgot, hogy ha életben maradtok akkor is csak osztoznátok az emberiség nem éppen vidám sorsában. De ha a halált választjátok akkor az emberiség marad a jelenlegi állapotában.
2010. aug. 4. 19:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze. Írok egy búcsúlevelet, abban leírom ezt is, aztán halálom után hülyének néznek. Na ne.
2010. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit, élném tovább az életem. Az emberiség nem érdekel.
2010. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De te tudnád, hogy megmentetted az emberiséget.
2010. aug. 4. 19:23
 10/18 A kérdező kommentje:
19:19 az eddigi életednek akkor is vége lenne ha nem teszel semmit. Ha életben maradsz akkor is lehet, hogy később meghalsz vagy valami szőrnyúség történik veled csakúgy, mint az emberiséggel miattad.
2010. aug. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!