Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok fiúknál ösztönös...

Ezek a dolgok fiúknál ösztönösek vagy "tanulták"? Rajongás a fociért, sörözés, érzelmek kiiktatása stb.

Figyelt kérdés
17/L
2010. aug. 10. 07:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Mivel NEM minden fiú ilyen, ezért nem ösztönös.

A férjem sem iszik, nem érdekli a foci, és az érzelmeit is meri vállani, ugyanigy a fiaim, a vejem, a jó ismerösök sem. Szerintem az általad felsoroltak igy együtt csak valami nagyon primitiv lényekre érvényesek, akinek van egy kis esze, az nem ilyen.

2010. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen környezetben nő fel. Ha soha nem lát focit nyilván nem fogja szeretni. :D Vannak olyan népcsoportok ahol ez "kötelező".
2010. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Nálam IGEN.

Ez van.

Foci, sörözés, no érzelem, forma 1, biliárdsportok, iránti szenvedélyes rajongás.

Mi van akkor? A csajok meg éneklik hanah Montanát, meg csorgatják a nyálukat robert-MAJOM-patiszon után.

Semmivel sem jobbak ezek a "függőségek" sem.

2010. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből csak a foci jön be, így - nálam - nem ösztönös. A többit legfeljebb mérsékelten művelem.
2010. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
08:18 Nálad a pont.
2010. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"A csajok meg éneklik hanah Montanát"


- Ja, max. 14 éves korukig...

2010. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

na azért nem mindenkinél ... de valóban én is kiaadok, amikor a legjobb esti program egy meccs + sör ládaszámra, és ezt valamiért olyan nagyon férfiasnak tartják ....


Hát nemtom, nekem még taszító is.


Nem hiszem h genetikai, inkább a jó kis kultúránk szterotípiái jelennek meg ezekben a srácokban.

2010. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Hála én pont ennek az ellentétét fogtam ki. :)))

Nem szereti a focit, inni nagyon ritkán, max. 1-2 pohárral, és szereti kimutatni az érzelmeit, ó, de mennyire. :)))

Több, mint 4 éve boldogít, szóval nyugi, vannak még ilyen férfiak!

20/L

2010. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon érdekel a foci, de egy jó sörnek nem szoktam ellenállni, és elég hangulat ember vagyok, úgyhogy az érzelemmentesség mellé sem kerül pipa.
2010. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, az ösztönös hajlamukra kemény munkával rátanultak:D
2010. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!