Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még olyan ember, akinek...

Van még olyan ember, akinek ha azt mondom, hogy én igaz barát tudnék lenni, sose hagynám cserben, akkor el is hiszi?

Figyelt kérdés
18/F
2010. aug. 11. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár a barátság nem egy ilyen kijelenté után köttetik, hanem hosszú ismeretség alatt alakul ki.

2010. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem lenne esély rá, csak meg kellene mutatnod neki, hogy elnyerd a bizalmát. De télnyeg csak akkor mond, ha így is van. Amúgy végül is próbálkozni szabad, és kell is :)
2010. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.De jó lenne azért.Ilyenem most éppen nincs:)
2010. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Itt neten nem tehetek ilyen felajánlást? ;) Én olyan vagyok, hogy soha sem számíthattam másra, csak magamra, de szeretném, hogy mások számítsanak rám.
2010. aug. 11. 08:44
 5/11 anonim ***** válasza:

De tehetsz ilyen kijelentést, csak az a baj, főleg itt a neten sokan sokféle dolgot kijelentenek aminek néha a fele sem igaz. Most itt nem arra akarok célozni, hogy te nem gondolod komolyan ezt, csak ha az embert érte már pár negatív benyomás akkor kétkedve fogadja.

Ellenben ha tényleg mindig ott vagy az illető számára, sokat beszélgettek akkor elnyered a bizalmát és magától fogja ezt érezni egy idő után.

De ez lehet csak nálam van így, hogy a tettek jobban nyomnak a latba.

Első voltam. :)

2010. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hinnék neked, pedig a naív kategóriába tartozom:) Utoljára oviban jelentettük úgy ki, hogy "na akkor mi most legjobb barátok vagyunk":)


Számomra tényleg annyit jelent a barátság, mint ahogy te is írtad, hogy megbízhatóság, őszinteség, mindig lehessen egymásra számítani stb...de az egészet szerintem "megmérgezi", hogy ezeket kimondjuk. Jó persze ki lehet, de egy baráság igazi próbája az idő és csak bizonyos nehéz helyzetekben derül ki, hogy barát-e az illető vagy még sem.:)


L/18

2010. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
No jó,akkor jelentsd ki.Jó lesz azzal a tudattal élni,hogy van valaki,akire számíthatok.Majd ha rossz napom lesz írok neked vigasztalásért.Cserébe felajánlom ugyanezt. :D
2010. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meghallgatlak és segítek ha tudok. :)
2010. aug. 11. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak még igaz barátok akikre lehet számitani!Nekem egy ilyen van.
2010. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én örülnék ha lenne egy ilyen barátom :)
2010. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!