Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gólyatáborba milyen ruhákat...

Gólyatáborba milyen ruhákat visztek plusz még miket?

Figyelt kérdés

Bulizni fogounk menni este, vigyek party ruhát? Sose voltam még táborban, fogalmam sincs mit vigyek. :D

Amúgy minden sulinál titok hogy hova megyünk? :D Nektek kb. mennyi csomagotok volt/lesz?


2010. aug. 14. 19:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyetemi...
2010. aug. 14. 19:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Gumi...Rengeteg.

De már most írd fel!

2010. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem is aktuális kérdés, csak én fősulis táborba megyek, legalábbis eddig úgy néz ki....

nekem 4 napos lesz, írni csak annyit írtak, hogy vinni kell "portolásra alkalmas ruhát", ill "játszósruhát" meg "buliszerkót"...

2010. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*jav:

"sportolásra alkalmas" ruhát....

2010. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan ruhákat vigyél, amikért "nem kár"! :)
2010. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan ruhám nincs...
2010. aug. 14. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Én anno vittem

-egy olyan szerkót, ami nem gáz, de nem kár érte (mondjuk hála a jó égnek nálunk nem voltak olyan feladatok, aminek tuti hányás volt a vége...)

-nyárias, kényelmes cuccokat

-mindenképp egy hosszú gatya, egy kardigán, egy pár zokni meg edzőcsuka (ha rossz lenne az idő)

-egy bulisabb szerelés (de az is inkább egy ilyen "utcai kis extrával", szval miniruhát meg ilyeneket nem vittem)

-ha víz mellett vagytok, akkor nem árt egy fürdőruha


egyébként én olyan 3 napig voltam, és minden befért egy sporttáskába (jól kell a helyet kihasználni... és ha jó a társaság meg a hangulat, akkor ruhán-pénzen-mobilon-személyin-zsepin plusz esetleg gyógyszeren kívül más nem nagyon kell)

2010. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fogkefe, törölköző? hotelben volatok?
2010. aug. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!