Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ez az...

Miert van az, hogy ez az orszag a lakosai 95%-nak csak nyomort, leepulest es kilatastalansagot hoz?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem vagyok kepes felfogni, hogy miert uralkodnak ilyen allapotok Itthon, es miert van az, hogy mar szinte napi program lett, hogy negyedora k*rvaanyazassal kezdem a napot, amikor varok a keso vonatra, miert nem jutok en vagy a csaladom egyrol a kettore, miert olyan rohadt, unott, sz*r alak az osszes ember szinte, akit csak latok az utcakon, miert hanyok a fovarosunktol, aminek Europa egyik gyongyszemenek kene lennie, miert turik el az emberek hogy ezt tegyek veluk? Miertnem boritjak le a villamosokat az sinekrol duhukben, es pusztitanak esz nelkul? Lehet, hogy en csavarodtam be, de neha tenyleg nem ertem. Irjatok meg kerlek, hogy mi az a tevekenyseg, konyv vagy barmi, ami ezen a felfogasomon csak egy kicsit is javitana, vagy probaljatok 2 mondatban osszefoglalni, miert ekkora szemettelep az Orszagunk mostanaban? Koszonom.
2008. dec. 3. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen egyetertek veled, nincs konyv, se tevekenyseg ami segitene. Hogyan is lehetne erre, amit tettek ezzel az orszaggal? Szerintem csak egy megoldas van, mielott szivbajt kapsz, es fejfajast.

Pakolj, menj, es ne nezz hatra, koltozz kulfoldre! (en is kenytelen voltam, mert tul sokszor volt hanyingerem a rendszertol)

2008. dec. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Az egész világ szeméttelep. Azt mondod, hogy máshol nincs ekkora kilátástalanság? De van, csak a magyarok többet panaszkodnak. MI lenne, ha felborítanánk a villamosokat? Két megállóval arrébb valaki ugyan úgy ki lenne készülve idegileg attól, hogy nem jön az a k* villamos, mint ahogy te ki vagy készülve, ha nem jön a vonatod.
2008. dec. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

valószínűleg azért, mert az emberek 95%-ának a problémákra, csakúgy mint neked, csak a pusztítás jut eszébe. Nekem szar, csesszünk ki a többivel is, mert az jó.

A maradék 5% meg olyan, mint a magányos fecske. Nem csinál nyarat.

2008. dec. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Tudja valaki mikor nyertünk utoljára háborút ? ( Talán Hunyadi Mátyás volt az utolsó ) Na az elég régen volt. Azóta csak ütik a magyart. Jó magyar szokás szerint a széthúzást mint nemzeti sportot űzzük évszázadok óta. Addig amíg a franciák, olaszok, németek, kimennek az utcára ( nem 10 ember a tömeg ) és elégedetlenségüket fejezik ki, nálunk nem lehet 20 embert egy irányba mozgatni, mert rögtön három különböző párt ugrasztja egymásnak őket.
2008. dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a gondolkodásoddal van a probléma, próbáld meglátni az élet naposabb felét :) Az élet szép. Pedig nem dörzsölök, szolidan, de boldogan élek.
2008. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is abszolúte egyetértek a kérdezővel!Nagyon jól megfogalmazta a dolgot!

Válasz?Az nincsen...és sajnos azok,akik tehetnének valamit az ügyben még a kérdést sem ismerik!:(

2008. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Félelem és széthúzás, ami mesterségesen van fenntartva a politika által.
2008. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
háát vagy asz hiány van, vagy ina
2008. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Én egy dolgot nem értek. Mindenki panaszkodik, hogy milyen rossz ebben az országban, és nincs pénz semmire, mindenki az éhhalál küszöbén áll. Nem tagadom, hogy biztos nagyon soknak élnek szegénységben. De én nem ismerek olyan embert, akinek ne lenne mobilja. Kimegyek az utcára, és szégyellem magam a kínai cipőmben, mert az emberek nagy része nem abban jár. Az autók több, mint fele nem öregebb 5 évnél. Nem találsz parkolóhelyet, mert mindenki autóval jár, ahelyett, hogy spórolna. Mást sem hallani, hogy hány plazma tv-t, meg mp4 lejátszót adnak el, így karácsony előtt. Nyáron nem bírják a cégek beszerelni a klímát, annyi a megrendelés. Akkor kik élnek annyira rosszul itt? Én nem éhezek, de nincs még mp3 lejátszóm sem. De nem panaszkodok. Én nem értem, hogy miért érzi mindenki úgy, hogy egy szeméttelep az ország. Ha meg van az anyagi háttér, van egy szerető családom, akkor mit foglalkozok én azzal, hogy a nagy politikusok mit csinálnak? Attól, hogy k*rvaanyázol előbb jön a vonat? Megnyugszol? Valószínű nem, csak esetleg felidegesíted a melletted állót is. Késik a vonat, ezt mindenki tudja, és szerintem már meg is szoktuk. Én is várok minden reggel rá negyed órát, de nem kezdek el hőbölögni, mert jobb attól nem lesz, inkább kihasználom azt az időt, és beszélgetek a barátaimmal. Vagy ha nincs a közelben semmi ismerős, akkor eltervezem, hogy mit fogok csinálni az nap. És miért jobb, ha törünk, zúzunk? Attól még nem fog a kormány lemondani, nem lesznek előrehozott választások, csak majd a MI pénzünkből vehetnek új villamosokat. Ahogy a kockaköveket sem hőn szeretett miniszterelnökünk pénzéből teszik vissza.
2008. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kérdésedre válaszolva. Miért ilyen az országunk? két mondatban:

Mert hagyjuk,hogy keresztül gázoljanak rajtunk. Ahelyett,hogy gondolkodnánk és építenénk értelmesen cselekednénk. Élünk helyette birka módjára.

Bocs ez 3 mondat.


S még valami, az aki tervez álmodni mert és teszi s azért,hogy ne csak neki, hanem az ő munkájával a környezetének is jobb legyen, na őt nézik le és titulálják bolondnak. Amíg ilyen emberek élnek kürtöltünk mi akik tennék inkább elmegyünk .elvégre megmondta a min.elnök is el lehet menni. Hát ezt neki megyünk is...


Olyan országban senki sem él szívesen ahol bűn másképp gondolkodni, másképp élni. Sőt tovább megyek bűn gondolkodni.

2008. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!