Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért neveznek plázacicának?

Miért neveznek plázacicának?

Figyelt kérdés
Azért, mert van pénzem, és megtehetem, hogy a plázák márkás üzleteiben vásárolok, divatosan öltözkdöm, mert így tetszik nekem, ezért irigyek? Miért ciki ez? Járjak olcsóbb ruhákban csak azért, hogy ne illessenek ilyen jelzőkkel? Nem értem az embereket...
2008. dec. 3. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
A plázacicáknak mindezek mellett még jellemzője az is, hogy a napi prog annyiban merül ki, hogy öltözködik, haj, smink, köröm, köldökpc, és deréktetoválás tölti ki a mindennapjait, feje üres, a maradék időben pedig a pasiját cumizza, aki majd fizeti a mellműtétjét. Ha te csak szimplán szeretsz vásárolni, mert van miből, attól még nem hiszem h plázapitcha lennél, hacsak a fentiek nem állanak rád is. De ha nem ,akkor hagyd a fenébe őket , tuti , hogy irigyek.
2008. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Es ne feledkezzunk el a plaza majmok (szerintem nem cicak) affektalasarol se, ahogy beszelni birnak, aaaaaaahhh!
2008. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Ja, ha csak a külsőségek miatt plázacicáznak, akkor irígyek, de ha nem tudod mi az a dezoxiribonukleinsav, akkor jogos. :) Vagy hallgasd meg Pilu Szanaszét szolizott szingliét, és ha rádillik, akkor gáz van.

De szerintem ha elgondolkoztál ezen a témán, nem lehetsz az. Az igaziak megrendíthetetlenül magabiztosak. :)

2008. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Attól még nem vagy plázacica, ha drága rucikat veszel. Azokból is van elegáns, sportos, rib*ncos, stb. Namost ha az utolsó kategóriából válogatsz, akkor lehet, h igazuk van. Ha nem, akkor viszont csak irigyek.
2008. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nincs pasim, magam keresem a pénzt, eltartom a családomat, fizetem a számlákat, megtanultam helyesen írni és még nagyon sok más dolgot, tele vannak a szekrényeim agyonraolvasott lexikonokkal... Szolizok, körmöshöz, fodrászhoz, kozmetikushoz járok és igyekszem extra-nőcisen, ici-picit ribisen öltözni, mert ilyen a stílusom, szeretk kihívóan kinézni, de szolidan viselkedni. Mégis megkapom nap, mint nap a plázacica címet. Valahogy nem illik rám, úgy érzem, és kicsit bánt, mert nem tudják, mennyit küzdöttem az életemben azért, hogy most ezt az életmódot megengedhetem magamnak.
2008. dec. 3. 16:21
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem akkor semmi gond, nyugodtan vágj vissza nekik valami frappáns beszólással, vagy felmutathatod a középső ujjadat.
2008. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A középső ujj nem frappáns, attól még stílustalannak is hiszik majd. Testvérem jogász, első látásra őt is leplázacicázzák, még úgy is hogy ő az elegáns felé húz. Ő általában elbeszélget az illetővel, és általában megváltozik a véleményük, de aki vakon irigy, csinálhatsz bármit. Ha nem érzed magad annak, akkor ne is foglalkozz a dologgal. A tesóm diplomája sem a féldisznón és a kopott térden múlt.
2008. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs veled semmi gond. Értelmesnek tűnsz :)

Azt ugyan nem tudom, hogy nézel ki de szerintem csak irigyek. ha te így érzed jól magad ne változtass magadon.

Egyébként mi az ilyet nem plázacicásnak hívjuk, hanem macásnak :DDD de ezt se rossz, lenéző értelemben csak aki ilyen extranőcisen feltűnően öltözik...

Na de mindegy, azt akartam ezzel mondani, hogy maradj olyan amilyennek belül érzed magad.

2008. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez az oka a beszólásoknak:"ici-picit ribisen öltözni, mert ilyen a stílusom, szeretk kihívóan kinézni" :)
2008. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem irigység. Egész egyszerűen gusztustalanok az ilyen nők. Hányok, ha meglátok egy ilyet. Annyira szépek akarnak lenni, hogy átesnek a ló túlsó oldalára. És az a legszebb, hogy ti még azt hiszitek, hogy irigyek rátok az emberek, pedig dehogy. Csak röhögnek rajtatok a hátatok mögött. :D

Tudod, egy értelmes nő nem a szoláriumban, meg a manikűrösnél, fodrásznál, plázákban tölti a szabadidejét, hanem mondjuk a könyvtárban, vagy a gyerekeivel.

2008. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!