Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A hires emberekkel /pl....

A hires emberekkel /pl. szinészek / miért kivételeznek a piacon?

Figyelt kérdés
Már többször tanuja voltam, hogy a hentesnél ha ismert ember vásárolt, és olyan árut kért ami éppen nem volt friss, szólt neki az eladó, hogy most inkább azt ne vegye meg. Nekem még egyszer sem szóltak soha.
2008. dec. 7. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

bizonyára mert menőnek érzik, ha híres ember fogadja kegyeibe őket, meg gondolják, hogy majd a híresség elmondja a sok ismerősének, hogy miylen jó helyen vásárolt a múlkor... bár persze a híresember úgyse törődik ezzel


mondjuk hallottam színész részről is a dolgot, ha színész vagy, totál hülyének néznek néha, vagy kinyalják a se**ed egy boltban, vagy bunkóznak veled dupla lapáttal rátéve

2008. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy régen rögzült magyar szokás.Régen volt a tanácselnök,a pártbizottsági tag,a TSZ elnök,a katona tisztek és ezek családjai.Most ezek helyére a pénz lépett.Azzal kivételeznek akinek úgy vélik több pénze van az átlagnál.Pl:színészek,zenészek,vállalkozók,banki emberek.Olyan helyen dolgozom ahol lehet kivételezni,hát ezekkel szoktak.Én sosem értettem,hogy miért kell valakit előbbre venni a sorban azért mert jól menő boltja van a Főutcán!Egyébbként a férjem bárkinek szól,hogy inkább ne vegyen a húsból, ő rendes ember, és megteheti mert csak alkalmazott,így nem az Ő pénze bánja!!
2008. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!