Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóban létezik szemmel...

Valóban létezik szemmel verés? Én nem igazán hiszek benne, de olyan sokat hallottam, hogy talán van benne valami. Egyáltalán mi az pontosan?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 18:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
44%
pontozzatok le gyorsan, de te nagyon hülye vagy
2008. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
22%
Te ennyire hülye hogy lehetsz? . Ki beszél neked a szemmel verésröl ? Uri Geller vagy a kib*szott David Copperfield ? Te szerencsétlen maximum telekinézis létezik .
2008. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
31%

Ez érdekes kérdés, tudom a választ de lenne két kérdésem:

1.) Valóban ennyire hülye vagy ?

2.) Miért pont ebbe a kategoriába soroltad ?

2008. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

neharagudjatok, de nem is biztos, hogy hulye a kérdezo!ha meggondoljuk , hogy van hipnózis /már pedig van!/,és van hipnotizálás akkor miért ne lehetne szemmel verés?hátha valaki ilyesmit is tud!?

hajrá szemmel verést tudók jelentkezzetek!

2008. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Én sem tudok biztosat, de szerintem simán elképzelhető.A paraszti, falusi kultúrában úgy tartották, hogy a nyugtalan, sírós csecsemőt szemmel verték. Illetve ez is lehetséges ok volt. Ki tudja..

Ja, és az a hülye aki mondja. Vagy hogy is mondta Forrest Gump?

2008. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Aki hisz benne annak letezik.Altalaban oreg fausi nenikek uzik mai napig a szenesviz keszitest szemmel veres(babonazas)ellen.En lattam olyat akinek pl.nagyon fajt a feje,csinaltak neki szenes vizet,mormoltak valami imat es hamarabb elmult neki mint az algopyrintol.Onszuggesztio szerintem,en csak rohogok az ilyesmin.Vagy ahogy a gyufaszalat eloltjak a vizbe,talan a benne levo foszfor fajdalomcsillapito?
2008. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Ja es regen amikor a tudomany igen fejletlen volt meg,az embereknek konnyebb volt a szemmel veresre fogni bizonyos betegsegeket,hisz fogalmuk sem volt hogy az mi.
2008. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Nemtom miért kell lehülyézni valakit olyasmiért,amit a mágia igenis elismer!

Szerintem ő sem ilyen válaszokra számított.

Igen,van szemmelverés,a boszorkánytudományban a fogalom annyit jelent,hogy egy ember a másik embernek erős koncentrációval negatív hullámokat küld,mindezt úgy,hogy folyamatosan nézi az illetőt,azaz a szemén keresztül bocsájtja ki a negatív energiafelhőket.

A szkeptikus hülyézőknek meg azt üzenem,hogy:képzeljétek van ezenkívül ráolvasás,szerelmi oldás-kötés,átok,sőt létezik olyan is,hogy 3.dimenzió (szellemvilág)

Roma származású vagyok,hiszek az ősi hiedelmekben,babonákban,őseink valamikor a vándorlások során ezzel keresték a kenyerüket.

2008. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
56%
Utolso "romagyerek" kommentelönek mondanám : Semmilyen mágia vagy "boszorkányság" nem elismert és nem is létezik . Az egész csak placebo ugyan ugy ahogy a szemmel verés is [ekkora marhaságot] . A szem pedig k*rvára nem bocsát ki semmilyen gonosz "felhöket" :D:D Pontosan nem tudom milyen ösökröl beszélsz mert a cig*nyok 100-200 évvel ezelött valoszinüleg még csak majmok voltak .
2008. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
86%
A szemmel verésben szerintem vannak akik hisznek, bár nem működik, legjobb példa erre az öreg mamikák a buszon... XD
2008. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!