Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » INTP-k (és akik kedvelik...

MimetikusPoli kérdése:

INTP-k (és akik kedvelik őket), volna kedvetek egy olyan netes társasághoz, ahol tudományos témákról vitatkozunk, hogy kölcsönösen tanuljunk egymástól?

Figyelt kérdés
Ha érdekel, írj privit!

2021. júl. 16. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Inkább spiritualitásról beszéljünk, hogy leghatákonyabban fejlődhessünk.


Intj

2021. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon belül pontosan mire gondolsz?
2021. júl. 21. 13:54
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is INTP vagyok, de szerintem nem az MBTI -hez érdemes kötni egy beszélgetést, ez egyfajta gőgöt sejtet, és inkább diszkriminál, mint ösztönöz. Inkább olyan témát kell feldobni, amire valószínűsíthetően az ahhoz értő vagy az aziránt valamilyen okból érdeklődő emberek fognak hozzászólni. Én úgy szoktam itt beszélgetéseket indukálni, hogy felteszek valami engem érdeklő kérdést a természettudományos vagy az emberekkel kapcsolatos kategóriákba. Ha értelmes hozzászólások jönnek, azokra színvonalasan, bőven reagálok. Egy jó kérdéssel és az intellektuális vitával össze lehet verbuválni egész értelmes embereket egy téma köré.
2021. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En benne vagyok
2021. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Letezik meg? INTJ-kent erdekelne, nagyon is.
2021. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!