Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a Németek a...

Mit gondolnak a Németek a Magyarokról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
az utolsó csatlósok voltunk: már mindenki a szövetségesek oldalán állt, de a nyilasok még mindig mellettük voltak
2010. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Például azt, hogy temperamentumos nép vagyunk, szeretünk jókat enni, inni, mulatni, táncolni.


Sokáig éltem Németországban, és jó pár sztereotípiát hallottam rólunk az ottaniaktól :)

2010. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

"az utolsó csatlósok voltunk: már mindenki a szövetségesek oldalán állt, de a nyilasok még mindig mellettük voltak"


Ne hidd, hogy a németek többségét ez érdekli. És még kevésbé büszkék rá...

2010. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Általában kedvelnek minket,velük szinte mindig szövetségben voltunk.A magyarokat jó dolgozónak tartják,az ilyesmit a németek sokra értékelik.Tetszenek nekik az itteni nők,temperamentumosabbnak tartják őket,mint a német nőket.Szeretik a magyar ételeket.


Vannak azért olyanok is akik lenéznek minket.

2010. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok!Ezt a kérdést amúgy minden néppel kapcsolatban fölteszed?:)
2010. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Azt hogy: Ezek nagyobb nácik mint mi voltunk!
2010. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem vannak német ismerőseim, akik szerint a magyar lányok a leggyönyörűbbek, jónak tartják az ételeinket, és az egyik ismerősöm közölte, hogy gyönyörű nyelvünk van, szereti hallgatni, mert olyan magasztos. :) Ez az utolsó tetszett nekem a legjobban! :)
2010. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

"velük szinte mindig szövetségben voltunk"


Akkor 933-ban, meg 955-ben mi történt? Barátságos kis vállveregetés?

Meg a XIX. század második felének elején is egy jó húsz évig minden esély meg volt rá, hogy egymásnak essünk a németekkel. A harmincéves háborúban is az erdélyiek a csehek oldalán (ergo a németek ellen) avatkoztak be.


Félreértés ne essék, semmi bajom a németekkel. Sőt! Bírom is őket. De amit mondtál, az nem igaz.


Amúgy a németek kicsit xenofóbok. Mindenkit lenéznek, aki nem német. Sőt! Sokszor még azt is, aki német, de nem az ő tartományukból származik. Pl. a poroszok meg a bajorok rühellik egymást.

De velünk különösebb bajuk nincs.

2010. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Első vagyok, és pont nem vagyok erre büszke, hogy mindig, mindenkor a németek belerángattak a bajba. Persze az idióta vezetőréteg mindig kiszolgálta őket.
2010. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!