Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 9. kerület Ráday utca környéke...

9. kerület Ráday utca környéke milyen?

Figyelt kérdés
Itt néztem ki egy szép kis lakást, azt hallottam, nagyon elit hely, közel van a Váci u. stb, akik arrafelé laknak, milyen ott élni?
2010. aug. 29. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Elit környéken élők nem járnak fel gyik-re:)
2010. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Ráday utcában dolgozom. Maga az utca jó, de ha a körutat nézzük, ott van a Mester utcai megálló, és a sínek túloldalán nem laknak túl bizalomgerjesztő emberek. Ha a Kálvinhoz közeli részt nézzük, azzal semmi gond nincs, egész csendes, nyáron mondjuk zajosabb a sok külföldi és a teraszok miatt.
2010. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Oda jártam gimibe, szerintem jó, nem elit hely, de mivel minden irányba van valami sokak által látogatott(dunaparton nehru-part, boráros tér, kiskörút, váci utca, kálvin tér) ezért biztonságos és nem elhanyagolt környék.

Mindenhez közel van, jó hely szerintem.

2010. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Elég húzósak ott a lakásárak és a képekből ítélve nagyon hangulatos kis utca, tele kávézókkal, éttermekkel:)
2010. aug. 29. 00:36
 5/9 anonim válasza:
hangulatos kis hely,nagymamám ott lakik ;)
2010. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mihez képest van közel a Váci utca? Amúgy nem rossz hely a Ráday utca, de azért nem egy élmény éjjelente ott lakni, pont a szórakozó egységek miatt! És azért van arra fura népség bőven, hiszen ott a Kinizsi utca, a Lónyai utca mellette.Nehogy azt hidd, hogy azok az emberek elkerülik a Rádayt. :)

Ha már elit helyen akarsz venni lakást, keress a II. vagy XII. kerületben. :)

2010. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért a Váci elég közel van, ahogy néztem, egy kis séta meg nem árt:) Olyan izgatott vagyok, azt hiszem, megveszem azt a kis lakást, ha már ilyen szép helyen sikerül kifognom.
2010. aug. 29. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szépnek nem szép, de mindenképpen praktikus.

De mondjuk park szempontjából a kopaszi gát valamennyire közel van, csak kettessel le mész és át a hídon. Ugyanígy a margitsziget csak másik irányba. A dunapart nem túl igényes de nem is elhanyagolt csövestanya, és lehet futni végig a duna partján.

2010. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szépnek nem szép? Ma néztem meg és szerintem igenis igényes kis utca, szép épületekkel:)
2010. aug. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!