Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan találhatom meg az ált....

Hogyan találhatom meg az ált. Sulis osztálytársaim?

Figyelt kérdés
3.os voltam mikor elköltöztünk, és új sulit is kellett váltanom persze. De a régi osztályom pár tagjának h akadhanék a nyomára?
2010. szept. 2. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
iwiw, facebook?
2010. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nevüket se tudom már, az az igazság.
2010. szept. 2. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
hát úgy nehéz lesz :)
2010. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor mi osztálytalálkozót szerveztünk, felvettük a kapcsolatot az iskolával, mert nem mindenkit találtunk meg a különböző közösségi portálokon. Ott az osztálynaplókból megkaptuk a címeket. Jobb esetben még ha az illető már nem azon a címen él, de a szülei valószínűleg még igen. Ezzel a módszerrel 30 főből 29-et sikerült megtalálni. De miért akarod felvenni Velük a kapcsolatot, ha már a nevükre sem emlékszel? :)
2010. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Néztem most a farsangos képeimet, végignéztem mind kibőgtem magam h akk mien jóvolt. és gondoltam még elő tudom őket keríteni vhogy ha 3-4fő már az is megéri. Meg nagyon kíváncsi vagyok rájuk ugyanis már 18-19 évesek lettünk így rengeteget változtunk. lehet nem is ismerném meg a lányokat mondjuk :)

18 éves srác vagyok am

2010. szept. 3. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg vedd fel a kapcsolatot a régi iskoláddal. Ha elmondod, hogy ki vagy és miért kellene, biztosan odaadják az osztálynaplót, amiben benne vannak a nevek és címek. 8-10 év telt el azóta szóval biztos, hogy megvan még, talán még a korábbi tanáraid, osztályfőnököd is emlékeznek Rád.
2010. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem messze van a suli a jelenlegi lakhelyemtől, úgy h elfogok menni :)
2010. szept. 3. 00:53
 8/10 anonim válasza:
Ülj be egy rendőrautóba és az ottani számítógépről keresd ki hogy hol laknak.
2010. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Hát nem igazán értem miért vagy kíváncsi rájuk, ha még a nevüket is elfelejtetted.1-2 kivétellel az összes osztálytársam nevét tudom, pedig két iskolába is jártam és ennek már több mint 30-éve.De végül is, ez a te dolgod, nem az enyém. Menj be a suliba ott megkapod a névsort, ha szépen megkéred az igazgatót, vagy valamelyik tanárt.Sok sikert a kereséshez.
2010. szept. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fogod az iwiw-et, rálősz a részletes keresésre.

Korhoz beírod a Te korod plusz-mínusz egy évet. Tehát ha 16 vagy, akkor 15-17 között keresel, így az év vesztesek és a koránkezdők is benne lesznek. Majd az iskolához beírod a suli nevét.

Esetleg, ha faluról van szó, akkor valószínűleg mindenki oda járt a településen, tehát érdemes még bejelölni a Település nevet is. Ekkor fogsz kapni egy kis listát, amit át kell nézni, sokan lesznek akik nem voltak az osztálytársaid, de egy ki szerencsével ők is köztük lesznek.


Sok sikert!

2010. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!