Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Apu azért iszik mert te sírsz...

Apu azért iszik mert te sírsz epizódot keresek, Született gyilkosok, társadalom, melyik lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik apu előadáson a társadalommal kapcsolatban a született gyilkosok című film került szóba, Puzsér egyik konkrét mondata valami olyasmi volt ,hogy mikor Mickey kinyírja a filmben szereplő sima embereket akkor abból a szempontból egzisztenciálisan annyi történik mintha összetörne egy okostelefon. Szeretném megtalálni ezt az adást. Melyikről lehet szó?

#Puzsér Róbert #FAM #apuazertiszikmerttesirsz #apuazertiszik #születettgyilkosok
2021. okt. 26. 08:53
 1/3 anonim válasza:
Én ezt a műsort nem hallgattam, de A hét mesterlövész műsorban beszélgetett erről a filmről Puzser, nem lehet, hogy azt keresed?
2021. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom belinkelni, mert olyan ügyes vagyok 😅 de a felejthetetlen filmek részben ez a második film amiről beszélnek
2021. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, meghallgattam azt tegnap, sajnos nem az, amit keresek az nem kifejezetten filmes tematikájú műsor volt hanem inkább egy olyan apu adás ahol a tömegtársadalom/egyediség nélküli személyiség kapcsán jött fel egy példának a film. Még kicsit szidta is Tarantino-t FAM amiért levette először a nevet a plakátról meg ilyesmi.
2021. okt. 27. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!