Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A VIII. kerület még most is...

A VIII. kerület még most is olya veszélyes mint régebben?

Figyelt kérdés
Üdv! Én Hétfőtől kezdek a Kandóba a Tavaszmező utcába egyetemen, és arra lennék kíváncsi hogy ez a környék mennyire veszélyes? Azt hallottam hogy a Mátyás teret és a Magdolna utcát érdemes elkerűlni na most pont ez a 2 utca/tér veszi körül a Tavaszmező utcát, Mennyire veszélyes ez a környék napjainkban ? Sajnos az előadások nagy része este végződnek így van bennem egy kis (nem is kevés) félsz ugyanis nem vagyok az a megtermett alak akibe pont ne kötnének bele a c kategóriások! Válaszotokat előre is köszönöm. 20/F
2010. szept. 4. 18:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
66%
Én éjjel jártam ott 1 alkalommal. Ha nincs nálam bicska most nem írnék.
2010. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Én 10 évig laktam a Bródy Sándor utcában (Nemzeti Múzeum környéke), sokszor mentem haza éjszaka, de soha nem volt semmi gondom... Ez mondjuk köszönhető annak is, hogy nagy termetű vagyok, így aligha mernek belémkötni.

De azért vannak olyan környékek (pl. Népszínház utca), ahol azért szívesebben viszek magammal egy pillangócskát, ha éppen arra járok. Ártani nem árthat, ha van nálad valami, ami segít, hogy megvédd magad.

De azért nem olyan durva az egész nyolcadik kerület, mint ahogyan az urban legendek mondják.

2010. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Magdolna negyed részt érdemes éjjel kerülni, mert az tényleg elég cigós környék, én azért hordanék pillangót magamnál, biztos ami biztos. 8kerben élek én is, 20 éve, lány létemre sokszor jöttem haza egyedül (körúttól nem messze lakom), azt még eddig nem volt semmi para (lekopogom) de kés sokszor van nálam. Soha nem lehet tudni.
2010. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Én nem értem, mi ez a nagy 8. kerületi mizéria. Azok pofáznak a legjobban, hogy milyen szar hely, akik mondjuk ilyen Kőbányán, meg Kispesten, meg a külsőbb kerületekben laknak. Könyörgöm, már a nyolcker háromnegyede be van kamerázva, megindultak a fejlesztések, akkor miért lenne veszélyes?
2010. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem valami megnyugtató de legalább őszinték vagytok:S bicskát azért nem vinnék magammal mert: 1. ha igazoltatnak a rendőrök , átnéznek stb akkor bukó. 2. Nemtudnék vele mit kezdeni? nem lennék képes használni. Az az 1 dolog tartja bennem a lelket talán hogy mások is jártak/járnak és járni fognak arra az egyetemre csak nem működtetnének ott egy egyetemet ha sok lenne a balhé , legalábbis így hiszem.
2010. szept. 4. 18:43
 6/11 anonim válasza:
72%
Elhiheted, a kamera se lát mindent. Hameg leszúrnak akkor már b*szhatod a kamerát. Mondjuk a kissebb embereket visszatartja, de egy karvaj c. tesz rá hogy látják-e.
2010. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Egyszerű a megoldás. Hazafele menjetek csordába és egyből nincs probléma!
2010. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Picit keresgéltem és találtam egy videot a Mátyás térről és a "fejlesztésről" Sajnos ez is közel van az egyetemhez. [link]

Ui: a zsírdisznó befigyel aki hadonászik a tag mögött :D. Jajj de várom már Azt a Hétfőt :S

2010. szept. 4. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én jól ismerem a "nyóckert", gyakran megfordulok arra (...) annyit mondhatok minden rosszindulat nélkül, hogy főleg egy bizonyos népcsoport sűrűsödik arra, a legtöbben nem munkába járnak, hanem illegális dolgokat árulnak. Ha te nem keresed a bajt, nem viselkedsz feltűnően, akkor rohadtul nem fognak bántani, nehogy rendőrt hívj, mert a legtöbbjük zsebe és/vagy lakása teli van "cuccal". Ha pedig jól öltözött, fehér bőrű ember vagy, az egyetlen rossz élményed az lesz, hogy minden kapu előtt megszólítanak ezek a suhancok, hogy mit keresel, segítsenek-e, de bántani nem fognak, mert a "VEVŐ" az szent és sérthetetlen... :)
2010. szept. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kis kutatás után találtam egy videot ami beigazolta hogy van félni valóm :) http://www.youtube.com/watch?v=-TLHgFm9ni8 ebbe az épületbe fogok én járni. hurrá =9 Imádlak Magyarország
2010. szept. 5. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!