Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon idegesít :@! Megőrülök...

Nagyon idegesít :@! Megőrülök mindkettőtől! Titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberébe jött egy testvérpár (cigányok , akik koszosak ,büdösek és ráadásul nagyon sötétek). A lány nagy Michael Jackson és SP fan , aki nálunk egy évvel idősebb és augusztusba pótvizsgázott ,annyira okos. A másik egy bunkó fiú , gusztustalankodik beleköt mindenkibe ,azt hiszi ő a világ közepe. A fiúval annyit nem foglalkozok , de néha ő is kiborít. A lány amikor a barátnőimmel vagyok(mert az osztályból rengeteg mindenkit barátnak tekintek) akkor a lány követ minket , mint a puli kutya. Senki se szereti , mert mindenkit halálra idegesít , a Jackson rajongásával és , h koszos büdös. Félre értés ne essék , nem az a baj , mert cigány! Az egyik barátnőm cigány és rendesen élnek . Ha nem lenne bödös, hanyag akk nem is zavarna. És az első napon elkezdett panaszkodni , hogy a nyáron milyen egyedül volt. (Kösszi , h kiönthettem magam)
2010. szept. 5. 17:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De és ráadásul a lány betegesen rajongó... elkezdte ,h Ő Éder Krisztiánné pf... Meg , h tudtuk e , h a neve rá volt tetoválva Jacksonra ... És pszichológushoz(!)mentek , mert annyira egyedül érezte magát.
2010. szept. 5. 17:42
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Te meg egy elkényeztetett hülye p*csa vagy.
2010. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Látható, hogy problémái vannak. Egyedül van új közösségben, kiközösítettnek érzi magát, barátkozni szeretne. A te döntésed, hogy akarsz-e segíteni neki: az igazán korrekt megoldás az lenne, ha elfogadnátok úgy, ahogy van, és beszélgetnétek vele az alap higiéniai szükségletekről, ha már szegénnyel nem foglalkoznak a szülei. Megteheted, hogy nem foglalkozol vele, de azt NEM teheted meg, amit most csinálsz. Nevezetesen:


1) Rajta vezeted le a feszültséget, belehergeled magad egy alapvetően teljesen lényegtelen dologba.

2) Kiközösíted a többiekkel együtt, kutyához hasonlítod és csúfolod a zenei ízlése miatt.

3) A saját szociális státuszod az osztályon belül azzal növeled, hogy őt a földbe döngölöd.


Ha már szóba került a pszichológia: mindhárom igen gusztustalan szokás, és erős csordaszellemről tesz tanúbizonyságot. Érdemes elgondolkodni rajta: lehet, hogy nem csak neki vannak gondjai? Lehet, hogy nem mindig az a jó, amit a másik harminc csinál?


Egy önismereti trükk: minden, ami nagyon felidegesít minket, valamilyen belső tulajdonságunkkal, vagy annak hiányával áll összefüggésben.


A lányt vagy fogadd be és segíts neki beilleszkedni, vagy ne foglalkozz vele, de ne b.szogasd. Tarts önvizsgálatot. 19/F

2010. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem b*szogatom. Szeretnék vele nem foglakozni , de elkezd hozzám szólni és ráadásul hülyeségeket. Én se vagyok normális elhihetitek . És nem vagyok elkényeztetett. Éppen a nagy álmomról kellett lemondani (külön angol) , mert szegény mamám meghalt és a temetésre kell a pénz. Nincs , hú de sok pénzünk. Nem vagyok b*szogatós fajta , csak akkor szólok vissza valakinek , ha megérdemli. És a lány egyszer ,leugatta az egyik legjobb barátnőmet , pedig csak mondani akart neki valamit!!!!
2010. szept. 5. 18:08
 5/12 A kérdező kommentje:
és egy picit túlzol 2. nem rajta vezetem le a feszültségemet , felőlem hallgathat heavy metalt vagy emos zenét is. Én nem vagyok a kiközösítős fajta.
2010. szept. 5. 18:10
 6/12 pelgrim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasz egy érett ember belátásáról tanúskodik, teljesen egyet értek vele és csak annyit tennék hozzá, hogy ha segíteni akarsz, akkor azt a lehető legnagyobb tapintatossággal tedd.
2010. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a fiú , meg mindenkit leszól , erőszakos.
2010. szept. 5. 18:13
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. még az elsőt is :D és 12 vagyok , úgy hogy korai ez a kifejezés lehet :D

visszatérve : nem csak nekem van sok belőle , hanem a többi osztálytársamnak is. például a fiú testvér, oda lökte egy másik fiú osztálytársamat a verekedős cigány gyerekeknek és lefogta a másik osztálytársamat , h verjék el. És a lány nem tudja kontrollálni a tesóját , pedig a lány az idősebb

2010. szept. 5. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Merre laksz?
2010. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom kis kamasz vagyok és lehet , hogy ez most a hiszti -cirkusz korszakom ...
2010. szept. 5. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!