Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme a közösségi médiána...

Mi értelme a közösségi médiának? Milyen hatással van rátok, ha nem használjátok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem hogy teljesen rá vagyok függve ezekre az oldalakra. Amint letettem a telefont, egyből venném is fel. Viszont tudatosult ez bennem, az által, hogy alig érzek valami örömöt, kevés a motivációm, kedvem sincs sokszor élni. Nem vagyok annyira társasági lény, mivel sokszor átvertek, így nehezen bízok meg az emberekben is már. Barátnő téma reménytelen, pedig régebben ment a csajozás, vagymi. Esetleg van-e itt valaki, aki közösségi média függő volt, és erről letett? Ha igen akkor írjátok meg mi változott az életetekben, milyen hatással volt ez rátok? 18/F

2021. dec. 29. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam kb 2 éve. Töröltem az összes soc. média accountom. Nincs se Facebook se messenger se insta meg semmi ilyesmi. Sokkal több az időm, több időt töltök a hobbimmal is. Youtubeot nézek itt ott ha úgy van, meg esténként Netflixezek. Nem vágtam el magam az internettől, csak ezektől az agymosó oldalaktól.

Aki fontos számomra, azokkal még persze mindig tartom a kapcsolatot, csak nem ezeken az appokon keresztül. Egyébként is sokkal jobban értékelem az igazi embereket mint azokat akik neten élik a kamu felszínes álszent életüket.

Nem bántam meg, nem maradok ki semmiből, mert alapból sosem érdekelt a dráma ami mindenhol megy.

2021. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején érdekes és izgalmas volt. De már évekkel ezelőtt kiábrándultam és nem használom, csak minimálisan. Borzasztó a sok hülye ember és a sok undorító tartalom. Nekem erre nincs szükségem.
2021. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, csak fb-om van, de csak a messenger miatt, nem posztolok soha, évek óta. Minden régi posztomat töröltem. 2-es
2021. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!