Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik győri leánykollégium...

Az egyik győri leánykollégium (14-18évesek) 3. emeleti fürdőjét telepakolta valaki az ürülékével. Miért?

Figyelt kérdés

Mi viszi egy tini lányt erre? miért jó az?

komolyan kiváncsi lennék, mert nemtudom felfogni..

miért sz@rja tele azt a helyet, ahol naponta fürdik?


2010. szept. 7. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik otthon érzi magát.
2010. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ennyi a kultúrája. a szórakozóhelyek lánymosdói is szó szerint össze vannak f@sva, de rendesen. de össze-vissza az egész WC, néha a falon is. ilyenkor mindig arra gondolok, hogy azok a csinos lányok, akik olyan szexin táncolnak és akit bámulnak a pasik, azok ilyeneket csinálnak a mosdóban. lehet hasmenést kapni ugyebár, de kultúráltan is el lehet intézni.
2010. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát ja, azok a szexi csajok ugyebár... Szerintem ez undorító. Ha az én csajom ilyet csinálná, tuti dobnám. És méghogy nem defektes a csaj. Aki így csinál a mások wc-jével, azzal hogy járjak? Összeköltözünk, és akkor én mindig pucoljam utána a wc-t?

Azért nem ártana némi kultúra és higiénia. A fekáliában rengeteg a baktérium. Nem kéne ezt csinálni.

2010. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTE-BTK egyik lányvécéjében láttam egyszer egy szó szerint ,,robbantás" maradványait. Pár hétig be volt zárva az egyik wc. Kíváncsiságból benéztem azon a lyukon, amit még régebben fúrtak a 2 wc közti falba, mert már furcsa volt, hogy hetek óta nem lehet használni. Aztán a látvány mindent megmagyarázott... Szegény delikvensnek valami nagyon csúnya hasmenése lehetett, mert még a falon is volt az anyagból. Tényleg mintha robbantottak volna.
2010. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor kikéne pucolni, nem bezárni.. vagy nem ?
2010. szept. 7. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De-de. Ez így igaz. Ki is lett aztán takarítva. Csak gondolom gyűjtötték az erőt hozzá, hogy meg tudják csinálni. :-) Vagy ki tudja...
2010. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nyári szünetben én is elég sokat jártam be suliba, rendszergazdának segíteni, és rajtunk kívül csak a munkások, meg a nyelvtanfolyamosok voltak.

nem tudtuk miért van csak az egyik WCben erjedt, büdös, megitélhetetlen szag.

ugye csak a piszoárba végeztük dolgunk, de aztán mikor valamiért nem volt az elérhető, kinyitottam a középső wcajtót, és ott száradt a ........


hát, minden erőmet összeszedtem, és próbáltam lehúzni, demár odaszáradt... aztán szoltam az illetékeseknek

2010. szept. 7. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
azt hittem, hogy a lányok nem szarnak
2010. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó :D
2010. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem is, a példa alapján széjjel fosnak mindent
2010. szept. 7. 23:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!