Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szorongok ennyire az...

Miért szorongok ennyire az iskolától? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha egy bizonyos ideig nem megyek iskolába, (pl:ha beteg vagyok vagy egy hétvége után) nagyon szorongok, mi lesz az iskolába. Például hogy majd kiközösítenek, kibeszélnek, kinevetnek, beszólnak stb.. Sajna már előfordult és nagyon rosszul éreztem magam, mert elég érzékeny vagyok. A barátnőm is kihasznál, és másik lánnyal van, aki nyalizik neki, szinte már a csicskája. Valami tanács hogy esetleg hogy ne szorongjak annyira? (légyszi normálisak válaszoljanak)

2022. jan. 23. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Vedd be a leszarom tablettát. Koncentrálj a tanulásra, az ilyen szánalmas kis hülyéket, meg szard le.
2022. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad a kérdést: "Sajna már előfordult és nagyon rosszul éreztem magam"

Az iskola csak iskola. Nem kell, hogy onnan legyenek barátaid, rengeteg más helyről lehetnek és lesznek is.

Számomra az iskola mindig a tanulásról szólt. Bementem, a tanár leadta az anyagot, kerestem 1-2 normális hasonlót, mint én akiktől hiányzás esetén tudtam kérdezni. De amúgy tanulni jártam a suliba, nem barátkozni.

Az nincs benne a házirendben, hogy csak és kizárólag az iskolából szabad barátokat szerezned.

Tényleg akarsz olyan közösséghez tartozni akik nem fogadnak el úgy ahogy vagy@

2022. jan. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel,csak a tanulással.Ha sikerélményed lesz,jobb jegyeket fogsz kapni,sokkal jobban fogod magad érezni.Tudom nehéz,de sajnos iskolába járni kell.Esetleg elmehetnél pszichológushoz,mert szerintem neked jót tenne egy kis beszélgetés.
2022. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt rá!
2022. jan. 24. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!