Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem a barátaim?

Miért ilyenek velem a barátaim?

Figyelt kérdés
Nyáron még egy táborban jobban összebarátkoztam egy fiatalabb iskolatársammal, aki nagyon egyedül volt, senki nem igazán foglalkozott vele évközben. Na most. Mikor elkezdődött az iskola egyre kevesebbet tudtam vele lenni, mert sok órám van, mégis beszélgettem vele. Az osztálytársaim, mint egy pióca rátapadtak, és ölelgetik őt, meg puszilgatják, és engem teljesen kiszorítanak mellőle. (ő egy srác) Nagyon ideges vagyok már, sírtam is, mert nagyon jól összeismerkedtem vele. Azt játszottuk, hogy ő az én öcsém, és már el is felejtette. szerintetek miért vették el tőlem?
2008. dec. 15. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem töled akartàk elvenni,csak ugye egyedül volt,te felkaroltad,a többiek làttàk hogy nem is olyan rossz az a gyerek,és nekik is kedvük volt vele megismerkedni,most meg màr imàdjàk.

Te csak jelezted a többieknek,hogy hééééééééééé

ez a gyerek egyedül van,pedig tök édi,jo fej!

Ne hibàztasd a többielet,ne is szomorkodj,annak a fiunak kell észrevennie magàt,hogy te segitetted ilyen hirnévhez,és ha ö mostmàr igy nem foglalkozik veled,akkor két oka lehet:

Talàlt még jobb baràtokat,nincs ràd mindenképp szüksége

Vagy most csak annyira körülvan rajongva,hogy2megfeledkezett rolad"

Szerintem egy helyes pillanatban monnd meg neki,hogy mostanàban elhanyagoltnak érzed magad,annyira,mint egykor ö...

Hàtha észrevveszi magàt

2008. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van még egy kis gikszer... ennek a srácnak van egy haverja, aki ilyen menő csávó... és folyamatosan piszkál, azzal hogy miért lógok a gyerekkel, és lehet h ezért akadt rólam le... a barátaim meg szarnak az egészbe, és nem is igazán érdeklik hogy mit érzek
2008. dec. 15. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Probàlj meg egy màsik,igazi baràt utàn nézni.

Legyöl büszke,ne lehajtott fejjel jàrkàlj,minél jobban làtjàk hogy csalodott vagy,annàl jobban kihasznàlnak!

Hidd el,lesz még böven alkalmad uj,normàlis baràtokra szert tenni!

2008. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!