Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van pár embernek egyform...

Miért van pár embernek egyforma cucca?

Figyelt kérdés

Mármint ezt úgy értem, hogy együtt elmennek vásárolni és akkor direkt egyforma cuccokat vesznek és egyszerre fölveszik és abban illegnek. Most ez a trendi, ugye? De miért? Mi ebben a jó? Hol az egyéniségük? Vagy ezzel csak az összetartozásuk tudatát akarják erősíteni?

Mondjuk lehet, hogy szimplán hülye vagyok és engem zavar a lányok ilyesfajta viselkedése. Mármint nem konkrétan zavar, csak furcsának találom és nem értem, hogy miért jó.


2008. dec. 16. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ezek valószínűleg azok a fajta lányok, akik pisilni is együtt mennek. Nem kell csodálkozni rajta, ők ilyenek - nem is kell törődni velük. Ha nekik ez ad örömöt, hát csinálják.
2008. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tinedzser vagy. Ebben a korban eleg sok furcsasagot tudunk muvelni, amin kesobb csodalkozni fogunk. Nincs ebben semmi kulonleges, joban vannak, egyezik a stilusuk, ennyi. Most felnott fejjel en is furcsalok dolgokat, amiket tinedzserkent muvelni tudtam, de ez igy van rendjen.
2008. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tinédszerként minden körmömet màs fajtàra festettem a baràtnömmel együtt,meg nadràgra szoknyàt huztam fel,speciàlis "barätnöi"titkos szavaink voltak,egymàs ruhàit hordtuk,egymàs hajàt csinàltuk.

egy szendvicset falatoztunk ketten,hiàba volt kettöre is pénz:)

Tudod mit??

Most évek utàn nagyon hiànyzik ez a korszak.

Bàr lehetne még egy ilyen jo baràtnöm,aki tényleg szivböl megoszt velem mindent,szivesen öltözik ugy mint ön,nem irigy stb. stb. stb

Én ugy érzem hogy a 40 éves "baràtnömtöl" nem kapok annyi josàgot,mint egykor a 16 évestöl.

Mert a 40 éves beleszol hogy hogy neveljem a gyereket,hogy mit vegyek fel,hogy mire költsek,hogy ki a szép,hogy mikor aludjak stb .

Szoval egyszerüen irigynek érzem(és nem ö az egyetlen)

de régen a baràtnöimmel még azon is együtt sirtunk,ha valamelyikünknek szerelmi csalodàsa volt,vagy rossz jegyet kapott a suliban.

Lehet nem tetszik neked az ilyesmi,idétlennek tartod,pedig hidd el,ez igy sokkal jobb,mint irigykedni a màsikra!

2008. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!