Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan facebok ismerőssel (aki...

Olyan facebok ismerőssel (aki lehet régi személyes ismerettség is) évek óta annyiból áll az üzenetváltásunk hogy én felköszöntöm szülinapján, aztán ő megköszöni, majd az enyémen hallgat nagyokat, és ez több éve játszódik, érdemes lenne békén hagynom?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 23:56
 1/4 A kérdező kommentje:
és egyáltalán nem írni rá semmit?
2022. máj. 14. 23:57
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Minek erőltetni ..
2022. máj. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eleve nem köszöntök fel senkit facebookon, ki is vannak kapcsolva a szülinap-értesítések. Szerintem elég furcsa olyan embereket felköszönteni, akivel az év 364 napján amúgy nem beszélsz.


Akivel vagyok olyan jó viszonyban, hogy tudom fejből a szülinapját, azzal pedig tartom a kapcsolatot.



De te csináld úgy, ahogy szerinted helyes. Ha te szívesen köszöntöd fel, miért ne tennél továbbra is így? Viszont ha egyébként egyáltalán nem beszéltek, azt szerintem nem szabad elvárni, hogy ő is felköszöntsön. Mindenkinek megvan a saját értékrendje.

2022. máj. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár tudom, hogy ez régebbi kiírás, elmondom, hogy én se szoktam köszöntgetni az embereket. Most állítottam le az enyémet, hogy ne jelezze ki a születésnapomat másoknak, mert nem szeretem, hogy a születésnapomon állandóan jön a köszöntés, csak ezért. Ha valaki engem így is felköszönt, azt már értékelni tudom, mert tudja a születésnapomat. De ha csak ennyiből áll a kapcsolat, bármit érdemes csinálni, ahogy tetszik, de nem érdemes tiltani, vagy törölni. Pl. régi osztálytárs, osztálytalálkozóhoz vagy ilyenek miatt. Egyébként én néha ránézek ilyen ismerősök profiljára is, hogy mi van velük. VAn egy két ember, akikkel szoktam chatalni, de élő kapcsolatunk nincs.
máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!