Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek az emberek milyen fajta...

Ezek az emberek milyen fajta valláshoz vagy közösséghez tartoznak?

Figyelt kérdés

Nem messze lakik tőlem egy család (vagy családok nem tudom), már gyerek korom óta ismerem őket látásból. Nagyon sok lánytestvér született kis korkülönbséggel. A lányok szinte ugyanolyanok, nagyon hosszú természetes színű haj, mindig fonatban vagy laza kontyban, és egy kendő a hajukon, nem úgy mint az araboknak, hanem csak félig a hajukra csatozva. Mindegyik földig erő bő szoknyában járt. A fiúk teljesen hétköznapiak, de ők nincsenek annyian.

Most is láttam őket, ugyanúgy néznek ki mint régen, ugyanez a viselet, és persze rengeteg gyerek körülöttük, főként kislányok. Nekem a mormonok, vagy flds hívők jutnak róluk eszembe, de lehet hogy nem ennyire durva. Milyen valláshoz tartozhatnak?


2022. júl. 8. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem igen vannak mormonok, bár ki tudja, a legvalószínűbb, hogy Hívők, Nazarénusok. Én se sokat tudok róluk, de léteznek. Eléggé zárt közösség, de nem erőszakosak, nem úgy, mint a Jehovák.
2022. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!