Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki szereti az elhagyato...

Ha valaki szereti az elhagyatott gyárakat, épületeket, az magányosságra utal? Miért nem szerettek általában ilyen helyekre járni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert elhagyatottak?
2010. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretek ilyen helyekre menni, v. egyedül v. haverokkal nem tudom miért de tök jó :D



15/F

2010. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem őket, az egyik törzshelyem egy ilyen gyár, de nem nagyon találkoztam még senkivel, aki ezért jött volna ki oda.
2010. szept. 23. 21:54
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Huhh énis imádom az ilyen helyeket!!! Pláne ha otthagytak egy két kincset. :D Dolgoztam tejgyárban diákmelóban haverommal aztán volt olyan része amit már nem használtak. Tele '70-80 as évekbeli gépekkel.. Legtöbbön rajt volt még az üzemóra számláló benne több 10 ezer ledolgozott órával.. Nagyon durva volt.. Aztán belegondoltam annak az embernek a helyzetébe aki éveken keresztül ott állt mellette 6-14 ig..
2010. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a hangulatuk miatt szeretek ilyen helyekre menni. Olyan, mintha egy poszt apokaliptikus világba lépnék be (pl Az út c. film). Nagyon érdekes érzés.
2010. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek ilyen helyekre járni. Egyszerűen azért, mert nekem túl színtelenek és élettelenek.
2010. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet :) Bár még nem jártam ilyen helyeken. De tuti, hogy még az életben kipróbálom majd :D

A temetőket azokat szeretem. Főleg a nyugodt, békés érzés miatt.:)

2010. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek az ilyen helyek, valahogy vonz az, hogy bemegyek egy olyan helyre, ahol korábban élet volt, most meg már nincs, de mégis ott van még a levegőben a vibrálása. Pécsi vagyok, itt van nálunk a lakatlan 24 emeletes magasház (ő az: [link] [link] ), régi vágyam egyszer oda bemenni, megnézni a lakásokat, ahol régen annyian éltek.

Viszont az is igaz, hogy a legtöbb ilyen helyre mégsem mernék bemenni egyedül, de sokszor társaságban sem. Azért nem, mert ki tudja, mi van bent, vagy maga a hely milyen állapotban van. Bemész egy ilyen helyre és rád esik valami mert leszakad, te meg nem tudsz kimenni, és a fene se fog ott megtalálni. De az is lehet, hogy csak egyszerűen tele van darázsfészekkel, na a darazsakkal sem szívesen húznék ujjat. Ja, és holttestet sem szeretnék találni, amire amúgy szintén volt példa itt Pécsen a hónapban. Mármint nem arra, hogy én találtam, de ilyen helyen találtak.

Úgy önmagában a kosz nem zavarna, a por meg hasonlók, viszont az már sokkal inkább, hogy bármikor bele léphetek egy törött üvegbe, beletenyerelhetek egy eldobott fecskendőbe, stb.

2010. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem 24, hanem 25 emeletes :)
2010. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13.40-hát igen ez igaz. :S Sok a veszély ilyen elhagyatott területeken. Csak figyelni kell rendesen. Egyedül én sem mernék, társaságban az igazi, mert akkor egymásra is tudunk figyelni. :D
2010. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!