Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy sok év...

Az miért van, hogy sok év után regisztrálnék Facebookra, telefonszámom is megadom, rögtön kírja, hogy letiltottak, mert olyan tevékenységet folytattam, ami alapelvbe ütközik, pedig semmit nem tettem, be se engedett profilt csinálni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Valaki valahogy visszaélt a neveddel? Nézz utána.
2022. szept. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A facebook sokbev utàn is emlékezik rád, ha valami olyan tevékenyset folytattál régen ami az alapszabalyukba ütközik. A nagy tech óriásokat már rég nem emberek, hanem mesterséges intelligencia és szerszámítógépek irányítják, akik mindent tudnak rólad.
2022. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Senki sem élt vissza a nevemmel, az egyik leggyakoribb :)) Sose tettem olyat, ami miatt ezt tennék: anno is én magam inaktiváltam a fiókom. Azóta a telszámom és az emailcímem is más. A jelszavam pláne eltér az akkoritól, de még az IP címem is más ;)
2022. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bocs, Kérdező*, off.


Előző vagyok > 3/3


Ahogy írtam, senki nem élt vissza a nevemmel a Facebookon, ellenben instán igen... Mert ott nickname-mel vagyok.


*Valószínű hasonló cipőben jársz, instát félretéve. A Facebook valós neves, ezért említettem.

2022. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Kerdezo, sajatmagadnak valaszolsz?


Ha Kovacs Janos vagy, es egy masik kovacs janos csunya dolgokat csinalt es az ki lett tiltva, akkor lehet, hogy masik 10.000 Kovacs janos nem lesz kitiltva, aktiv marad, de egy uj kovacs janost nem fog beengedni, akinek mondjuk az eletkora megegyezik a kitiltotteval.


Probalj meg regisztralni pl. Masodik-Kovacs Janos neven, vagy Kovacs-Masodik Janos neven, vagy valami hasonlon.

Ha meg nem sikerul, akkor se keseredj el, a facebook mar regota nem az a weboldal, amiert erdemes konnyeket hullatni.

2022. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5 Én ugyan nem válaszolok saját magamnak, csupán ugyanaz VOLT a problémám. 😂

Utolsó mondatoddal viszont egyetértek. Azért nem is megyek többé a közelébe sem!

Részemről ez már nem figyelt kérdés, irreleváns.

2022. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is ezt teszi, most próbáltam ki!! Lehet, hogy átmeneti.
2022. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!