Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy felhajtás erzsébe...

Mi ez a nagy felhajtás erzsébet királynő miatt?

Figyelt kérdés
őt is szapulták a facebookon
2022. szept. 16. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a média felhajtás is vicces már, szerintem sokan a hozzátartozójuk sírjához nem mennek ki, az angol királynőt meg gyászolják, aztán azt sem tudják ki volt. :D

Na, de mindegy, a világ beteg, így el lehet nézni nekik.

2022. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11 Már túlzásba vitték az egészet azzal is hogy körbehordozták a testét repülővel országon belül. Meg nem olyan urolkodó, akinek valaha is lett volna hatalma, így ez az uralkodás szimbolikus volt. Na most emiatt vesztem össze a tesómmal, mert olyan agyalágyult, hogy még meg is rázta a királynő halálhíre. Az édesanyjáé már nem annyira. Meg azt is megmondta, hogy én vagyok az egyetlen, akit nem érdekel egy híres 96 éves néni halálhíre, akit csak tv-ben láttam, és ő mondja meg hogy mit kellene hogy érezzek, mert ha nem érint meg a dolog úgy ahogy őt, akkor hülye vagyok. Azért álljunk már meg hadd döntsem már el én, hogy mit érzek, és mit nem. Az álszenteskedést meg különösen nem bírom. Más híres ember halála jobban megrázott mint a királynőé, aki épp eleget élt, és senki nem lepődik meg, hogy 96 évesen meghal.
2022. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A 8-as válaszolót miért pontoztátok le?
2022. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha lepontozták? Kit érdekel szerinted a pontozás
2023. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!