Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent a skinhead? és...

Mit jelent a skinhead? és azok hogy viselkednek, mit hordanak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
94%

[link]


itt mindent megtalálsz részletesen^^

2008. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

ez egy baromság a skinek eleinte nem váltak külön fekákra meg fehérekre [link] olvasgasd inkább ezt baloldali skinek??? ugyan már az punk


skinhead jelentése bőrfejú bakancs tar fej feltűrt farmer fehér fűző viselkedésről nem mondok semmit mer valakit szeretnek valakit meg nem ennyi

2008. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
A skinhead az kopasz és piros fehér zöldes cuccokat hord, imádja a magyarságot.
2008. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
76%
igen. imádják a magyarságot, fejüket kopaszra borotválják, általában tetkó is van a fejükön ami álltalában magyarzászló, nagymagyarország, horogkereszt. és UTÁLJÁK A CIGÁNYOKAT! röviden ennyi. nagyon röviden..:D
2008. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
92%
Ha már röviden akarunk fogalmazni, a FEHÉRséget imádják, és nem "csak" a cigányokat utálják, hanem a zsidókat, feketéket, sárgákat. Egyébként több irányzata van. Bár Mo. leginkább a fiatal skinhead gyerekek csak a társaságban betanult szövegeket tudják, nameg betanulnak eszméket, amikre támaszkodhatnak.
2008. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
89%
Skinhead: bőrfejű /régen teljesen mást jelentett ez a kifejezés a fiatal, "utcagyerekeknél".Jól elvoltak, néha csináltak egy kis balhét, kiálltak az igazukért...Ez az egész kettévált, mikor a zenében előjött a fajra irányuló megkülönböztetés.Lettek skinek, és a többi más névre hallgató /pl:punk,oi-er stb/ irányzatok,szóval ma a skinheadek egyenlőek a rasszista emberekkel, de NEM A NÁCIKKAL! A nácik a bonehead-ek, és vannak még a ku klux klánosok,stb...de azt máshol, máskor...
2008. dec. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

húúh....hát érdekes dolgok ezek,azt én is észrevettem,hogy szeretik a fehéreket.sajnos az évfolyamon van pár sskinhead...és ráadásul be is vannak indulva ha meglátnak minnket,állandóan azt mondogatják hogy de szépek vagytok és milyen jó a seggetek.-_-

szánalmasnak tartom,kb. 3hónapja az egyik el is akart rángatni...csak az volt a baj h nem ismernek igazán és nem hagyom magam.beszóltam neki és elmentem...azt mondta utána h megver.azóta is csak dícsér...mit csináljak már elegem van ebből.:s

2008. dec. 23. 10:27
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

apropó az nem egészen igaz hogy a bonehead-ek nácik a boneheadeknek nevezik a rasszista skineket az antifaskinek de ebbe ne menjünk bele mert rohadt hosszú lenne elmagyarázni XD. nincsenek náci skinek. egyébként meg nem csak a magyarságon van a lényeg hanem inkább az összetartáson.

ja és csak mer van pár bunkó "skinhead" az osztályodban attól még ne ítéld el mindet mert vannak egészen normálisak is


jah és én nem vagyok az :D

2009. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Na figyeljetek.:)

Olyan hogy bonehead, olyan nincs mivel azt azok a "skin"-ek találták ki akik baloldaliak szóval punkok.

És mielőtt azt hinnéd hogy fajgyűlöletre alapul az egész, akkor nagyon tévedsz. Nálunk Magyarországon mivel hogy Hungarizmus volt, és Szálasi nem volt híve a fajelméletnek így nálunk csak személytől függően rasszisták (vagy fajvédők) a skinheadek, és nem csak ebben de több pontban is különbözött a Magyar és a Német Nemzeti Szocializmus. Az olyan baloldali söpredékek mint például a punkok, akik úgy utálnak minket hogy szart se tudnak rólunk, azok idióták. Ha tudnának is valamit az "eszméről" akkor nem szólnék bele, de ezek egytől-egyig csak azt hajtogatják hogy jaj a rasszisták...

Az öltözék mára már igen változó lett.

Én télen bombert hordok bal mellén címerrel, bal karon "Rock Against Communism" a hátamon pedig "Oi!" felvarróval.Nadrágom szinte mindig farmer felhajtva. Bakancsom is van, én piros fűzőt hordok mindkettőben.

Néha kiegészítőként felveszek nadrágtartót vagy láncot.

2009. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
30%
Már bocs ...nem kéne így le szólni a punkokat nem minden punk jajgat a rasszistákon és többnyire tisztábba vannak az elvek jelentésével...én is punk vagyok és semmi bajom nincs a skinhead-kel és tökre nem utálom őket sőt jóba vagyok velük és az ilyen csicska punkok akik télleg aszt se tudják hogy mi az a skinhead és hogy rasszista azok csak kussoljanak!
2009. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!